Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Julio Cruz

110Inter – Sulmuesi part-time

29/11/2017, 12:43 |

Derby i 11 marsit 2007 nis keq per Interin: Milan kalon ne avantazh me nje gol te ishit Ronaldo dhe porta e kuqezinjve duket e kycur. Julio Cruz e pa pjesen e pare nga pankina. Jo dicka e … Read More