Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

juventus-inter

VIDEO – Fitoret me te bukura te Interit ne Torino

02/02/2014, 14:43 |

Sonte ne Juventus Stadium do te luhet Derby i Italise midis Juventusit dhe Interit, dy skuadra me rivalitet historik dhe qe premtojne spektakel. Ne kete artikull do te rishikojme fitoret me te bukura te Interit ne Torino.