Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Juventus

SM – Guarin-Juve, Ausilio ne Torino. Marreveshja…

13/07/2014, 14:20 |

Juventus mendon te shes Vidal tek United dhe nje pjes te thesarit te kilienit ta investoj tek Fredy Guarin.

Sportmediaset flet per nje marreveshje te mundshme, kjo eshte situata: “Me thesarin e Vidal, Juve mund te … Read More

Juventus troket per Guarin por Interi nuk leshon pe: Deshiron 18 milion euro!

24/06/2014, 15:47 |

Juventusi po punon ne merkato dhe sidomos per mesfushen. Me Udinesen ka pasur nje ndalese per Pereyra duke qene se duhet zgjidhur nje here marveshja per bashkpronesine e lojtarit, nderkohe dje ata kane dashur te vene serisht ne … Read More

“Gabimi” i tij ne ndeshjen Chievo-Juventus: per Pretin tashme eshte ne rrezik karriera!

28/09/2013, 15:00 |

Do ta paguaje shtrenjte, Fabiano Preti, gabimin e bere ne golin e shenuar nga Alberto Paloschi ne ndeshjen Chievo-Juventus diten e merkure.

Asistenti i arbitrit, ne fakt do te denohet me 1 ose 2 muaj pushim … Read More