Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

JuveReal

Bonolis: “Derbi eshte i paparashikueshem. Shikoni Ascolin dje sa probleme i hapi Real Madrid…”

04/04/2018, 14:49 |

Gjate nje transmetimit te RMC Sport ‘Maracana’, Paolo Bonolis, drejtues emisionesh teper i njohur ne Itali dhe tifoz zikalter ka folur edhe per derbin e Milanos qe do te luhet per pak ore duke folur per Interin por jo vetem.

Read More