Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

kalendar

The Brand New ‘Serie A’ – Ja te gjithe ndryshimet e kampionatit Italian qe prej sezonit te ardhshem

06/03/2018, 16:18 |

Eshte gazeta italiane e perditshme ‘La Repubblica e cila shkruan per ndryshimet e reja te Serise A, dhe kete te fundit e quan ne anglisht “The Brend New Serie A”, qe ne shqip do te thote “Seria A e re … Read More

Data e re e Derbyt: Dy jane alternativat e vetme! Shume shpejt pritet vendimi i federates…

04/03/2018, 23:00 |

Humbja e jetes se Davide Astori, kapitenit te Fiorentines sot ne menyre tragjike nderkohe qe ai ishte ne gjum ne hotelin ku skuadra po bente grumbullimin, ka sjelle anullimin e te gjitha ndeshjeve te Serie A qe ishin ne program … Read More

Serie A, jane vendosur oraret e ndeshjeve deri ne javen e 35!

11/03/2016, 22:16 |

Federata Italiane e futbollit ka vendosur datat dhe oraret e ndeshjeve te Serie A deri ne javen e 35.

Ja me detaje kalendari i Interit:

31^ – INTER vs Torino – Te dielen, 3 … Read More

SERIE A 2013-2014, KALENDARI ZYRTAR PER INTERIN

29/07/2013, 19:47 |

Ketu keni te gjitha ndeshjet e Interit per Serie A 2013-14, sipas shortit te hedhur para disa minutash:     

 1. Inter-Genoa
 2. Catania-Inter
 3. Inter-Juventus
 4. Sassuolo-Inter
 5. Inter-Fiorentina
 6. Cagliari-Inter
 7. Inter-Roma
 8. Torino-Inter
 9.  Inter-Verona
 10. Atalanta-Inter
 11. Udinese-Inter
 12. Inter-Livorno
 13. Bologna-Inter
 14. Inter-Sampdoria
 15. Inter-Parma
 16. Napoli-Inter
 17. Inter-Milan
 18. Lazio-Inter
 19. Read More