Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Kapitali

Inter, shtohet kapitali ne 2015: Ja shifrat e rritjes se kapitalit. Ndersa Moratti…

21/11/2014, 0:07 |

Massimo Moratti dhe Erick Thohir duhet qe te fusin serisht doren ne pertofol.

Dhe sipas asaj qe shkruan Gazzetta dello Sport, dy pronaret e Interit do duhet qe ne 2015 ti japin Interit likuiditetin e nevojshem … Read More