Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Karamoh

Karamoh zhvillon nje interviste te vecante me pyetje nga tifozet ne Instagram: ja pergjigjet e tij!

16/07/2018, 15:27 |

Ai eshte nje nga lojtaret me te preferuar te tifozerise zikalter, edhe pse minutat per te kane qene shume te pakta ne sezonin e shkuar. 

Por ai sa here ka luajtur, ka bere qe tifozet te shikojne talentin qe djaloshi … Read More

VIDEO – Karamoh shenon golin e pare per kete sezon! Pune me top dhe pastaj mini-ndeshje

09/07/2018, 21:37 |

Interi ka nisur sezonin e ri 2018/19 dhe sot skuadra eshte grumbulluar ne Appiano Gentile per here te pare kete sezon duke zhvilluar edhe stervitjet e para.

Luciano Spalletti dhe lojtaret e tij kane zhvilluar dy stervitje gjate dites se … Read More

Karamoh: “Kam bere me te miren kur kam pasur rastin. Viti tjeter i rendesishem sepse…”

30/05/2018, 22:20 |

Yann Karamoh erdhi veren e kaluar te Interi nga Caen si nje talent qe premtonte shume. Nuk ka pasur shume minuta por kur i eshte dhene mundesia ka treguar se nga cfare brumi eshte i bere.

I intervistuar nga sajti … Read More

Karamoh: “E rendesishme te fitojme per dy motive. E ardhmja ime? Vetem…”

22/04/2018, 17:27 |

Ka qene nje ndeshje tjeter e mire e tij, por me ne fund edhe si titullar.

Pas asaj ndaj Cagliarit, ku francezi i vogel nxori ne pah te gjitha cilesite e tij, edhe sot ndaj Chievos ne transferte arriti te … Read More

Drejt Chievo-Inter: ja kush do te zevendesoje Gagliardinin ne mesfushe! Nderkohe Karamoh…

20/04/2018, 13:21 |

Prej disa minutash, Interi ka zbritur ne fushen e Appiano Gentiles per te rifilluar pergatitjen ne prag te ndeshjes te se dieles kunder Chievo Verona e cila ishte nderprere dje me diten pushim qe i ishte dhene skuadres si bonus … Read More

Karamoh paralajmeron Chievon: “Po vijme per te fituar”

19/04/2018, 20:24 |

Yann Karamoh eshte intervistuar nga InteTV gjate eventit ‘Innovative Passion’ te organizuar nga grupi Suning.

Keto jane fjalet e tij per kete event: “Nje eksperience shume e bukur. Po shoh gjera qe nuk shihen cdo dite, shume instalacione jane argetuese. … Read More

“Karamoh eshte nje kal rrace. Te emocionon dhe njerezit e duan. Kini besim tek ai. Ka nevoje…”

19/04/2018, 16:25 |

Nje nga legjendat me te medha te Interit shprehet keshtu per lojtarin e ri te Interit.

Ne ndeshjen ndaj Cagliarit eshte vene ne dukje edhe i riu Yann Karamoh.

Francezi ka treguar cilesi, elasticitet dhe shpejtesi. Publiku zikalter me siguri … Read More

Inspirues, vrapime dhe fantazi: Inter, ja Karamoh. Dhe tifozet e duan per fluturimin ne Champions…

19/04/2018, 12:49 |

Ne 4-0 kunder Cagliarit, Spalletti i ka besuar edhe nje te riu, Yann Karamoh.

Francezi eshte kthyer titullar dhe, pavaresisht golave te gabuar, ka treguar kualitetet e tij dhe freskine, qe ne kete fund te sezonit, mund te jete shume … Read More

Agjenti i Karamoh: “Spalletti i zoti me te. E ardhmja? Eshte lojtar i Interit dhe shpresojme qe…”

18/04/2018, 23:41 |

“Djaloshi ka shume per te dhene, i zoti Spalletti qe ka marre pak kohe para se ta bej te luaj me me shume minuta”.

Jane keto fjalet e Oscar Damiani, agjent i Yann Karamoh qe komenton keshtu paraqitjen e sulmuesit … Read More

Corriere ve me shpatulla pas murit Karamoh: Vleresim shume i keq per talentin zikalter!

18/04/2018, 11:14 |

Pavarsisht nje ndeshje totalisht te dominuar kunder nje Cagliari qe nuk u pa kurre, Corriere dello Sport gjen menyre qe te japi vleresim te keq per nje njeri ne notat e saj: Karamoh.

Corriere i ka vene noten me te … Read More

Karamoh: “Duartrokitjet e San Siros, kam nje mesazh! Me pelqen te luaj me take. Mekat per…”

17/04/2018, 23:37 |

“Kam pasur shume raste, i kam gabuar. Mekat, por do te kem tjera”.

Jane keto fjalet e Yann Karamoh per Inter TV qe analizon keshtu ndeshjen e sotme:

Por francezi i talentuar vazhdon edhe me tej:

“Duartrokitjet e San Siros? … Read More

Spalletti pranon gabimin e bere me Karamoh: “Eshte e vertete, duhet…”

17/04/2018, 11:37 |

Yann Karamoh eshte njeri prej futbollisteve me te talentuar ne skuadren e Interit.

Eshte i ri, i shpejte, ka cilesi te padiskutueshme dhe duket qe ne prekje topi qe ne futboll dikushi do te behet e se nuk do te … Read More

Gazzetta – Vecino rekuperohet, Karamoh kandidohet: ja formacioni i mundshem zikalter per neser

13/04/2018, 12:44 |

Interi do te luaje neser transferten e veshtire te Bergamos ndaj Atalantes ne oren 20:45. 

Zikalterit do te shkojne ne Bergamo pas barazimit pa gola me Milanin dhe humbjes se pafat ndaj Torinos te dielen ne oren 12:30.

Pikerisht per … Read More

GdS – Drejt Atalanta-Inter, Vecino eshte. Karamoh risia ne sulm?

12/04/2018, 20:46 |

Do te jete Matias Vecino, nga sot ne grup pasi ka lene pas shpines problemin ne kofshe, ai qe do te zevendesoj Marcelo Brozovic te skualifikuar ne transferten e Bergamos.

Atalanta dhe Inter do te perballen pasneser ne Bergamo ne … Read More