Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Karamoh

Sky – Vecino rekuperohet. Candreva ende jashte: Karamoh ne fushe ndaj Atalantes?

12/04/2018, 15:00 |

Pas humbjes se pafat ndaj Torinos, zikalterit do te tentojne te dalin me nje rezultat pozitiv nga transferta e Bergamos.

Duke pare se kete jave do te luhet edhe Lazio-Roma, nje hap fals i Interit do te ishte i … Read More

Karamoh: “Inter, ja si shkoj transferimi im. Klubi beson tek une. Ketu ka lojtare te medhenje…”

06/04/2018, 23:04 |

Yann Karamoh, talenti i ri i Interit, ka folur ne nje interviste te gate per mikrofonat e revistes franceze Onze Mondial

Mes temave te diskutuar ishte edhe zgjedhja per t’u transferuar ne Itali. Saktesisht ne Milano, ate zikalter nen urdherat e … Read More

Inter, stervitja e fundit perpara nisjes per Genova: shkelqen Karamoh sepse…

17/03/2018, 16:08 |

Zikalterit para pak minutash kane mbyllur pergatitjet e fundit per ndeshjen e veshtire ndaj Sampdorias ne transferte.

Sot Spalletti ka zhvilluar pergatitjet ne prag te nisjes per ne Genova, ku neser ne orarin e drekes do te luhet Sampdoria-Inter. Stervitja … Read More

SQUAWKA – Ja 10 talentet me te medhenj ne Itali. Ne liste dy zikalter!

13/03/2018, 18:21 |

Serie A ne kete moment, per disa arsye te drejta por edhe disa te gabuara, ka nje reputacion nderkombetar se nuk eshte nje kampionat per futbollistat e rinj.

Ky imazh po ndryshohet me kalimin e kohes dhe pikerisht per … Read More

CorSera – Inter, Spalletti po mendon: Karamoh titullar ndaj Napolit? Rafinha dhe Borja…

08/03/2018, 11:41 |

Luciano Spalletti po studion mundesite me adapte per te pergatitur Interin e tij per ndeshjen e se dieles ne darke kunder Napolit ne San Siro.

Sipas asaj qe tregohet nga Corriere della Sera, tranjeri zikalter do mund te besoje edhe … Read More

Ka ardhur ora e Karamoh: Spalleti ka besim, me shume mundesi talenti…

03/03/2018, 11:02 |

E kush do ta kishte menduar perpara ndeshjes ndaj Bolognes qe Yann Karamoh do te shnderrohej ne nje faktor per pere Inter, me siguri askush, pervec nje njeriu, qe besoj tek ai: Luciano Spalletti.

Derby si titullar per Karamoh? La … Read More

Gazzetta – Spalletti ka vendosur, Karamoh nga minuta e pare: Ja formacioni!

02/03/2018, 11:46 |

Te kete vendosur vertete Spalletti qe sot per ndeshjen e se dieles ne darke ndaj Milanit? Duket shume e veshtire te jete keshtu, por sipas Gazzetta dello Sport po. 

E perditshmja italiane e shpjegon kete bindje te sajen me disa … Read More

The Sun – Inter, Karamoh: dribling dhe talent krijues. Ja sa eshte cmimi i tij sot!

28/02/2018, 17:56 |

Gazeta e perditshme angleze flet per talentin francez te Interit dhe nenvizon se ka potencial per tu bere nje prej sulmuesve me te rrezikshem ne Europe.

Yann Karamoh deri perpara disa te dielash ishte lojtari me pak i perdorur nga Luciano … Read More

CdS – Barcellona dhe Chelsea, super oferte per Karamoh

26/02/2018, 10:50 |

Ekziston rreziku qe ne vere te hapet nje ankand dhe per te talentin francez Yann Karamoh, i riu i talentuar i Interit i cili hap pas hapi po tregon potencialin e tij dhe Serie A.

Ne vecanti sipas asaj qe … Read More

Karamoh thesar zikalter: tifozet cmenden pas tij, Spalleti shume i impresionuar…

26/09/2017, 12:18 |

Te dielen pas Inter-Genoa kishte vetem dy persona me te lumtur se Yann Karamoh, babai Guillaume dhe mamaja Chantal.

Sipas asaj qe tregon Corriere dello Sport, dy prinderit e tij vijne shpesh ne Milano, sidomos mamaja … Read More