Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Keshilli Drejtues

Thohir: “Do te bejme me te miren per Jesus. Berardi-Candreva, negociojme”. Zhang: “Ky eshte objektivi”

28/06/2016, 19:58 |

Me asamblene e aksionareve te perfunduar, ku eshte ratifikuar kalimi i pronesise se Interit dhe eshte zyrtarizuar Keshilli i Ri zikalter, flasin per shtyp kreret e klubit me Erick Thohir te konfirmuar si president dhe pronarin e ri Zhang Jindong.

Read More

Keshilli i ri drejtues e Interit: Futet D’Urso dhe Braggiotti: Ja kush jane anetaret e rinj! Moratti…

21/11/2014, 16:07 |

Ne kete mengjes, ne Milano, tek Westin Palace eshte mbeldhur keshilli adminstrues i Interit. Bordi zikalter i zgjedhur nga Thohir dhe nga Moratti eshte i nje profili shume te larte dhe duket qarte nga emrat e atyre qe … Read More