Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

khrin

M’Vila-QPR, tratativat po i udheheq Thohir: Ja formula. Kuz, stop Mancio. Khrin…

12/01/2015, 18:32 |

Pas fitores me Genoan, sot Interi u rikthye te perqendrohet ne merkato dhe ne vecanti tek shitjet.

Sipas Gazzetta dello Sport, pervec Osvaldos qe ka nje te ardhme te pasigurte, i pari qe pritet te … Read More

Gazzetta – Mercato nuk ndalet, mediana ndryshon pamje: emrat…

10/01/2015, 9:12 |

Merkato nuk ndalet, edhe pse tani behet obligative te punohet ne dalje.

Per Shaqirin, Interi ka levizur menjehere, mirepo tani duhen te holla per t’i dhene Mancinit perforcimet e kerkuara ne mesfushe. Sipas raporteve te Gazzetta … Read More

Gazzetta – Mazzarri po pergatit bisedimet individuale: Dje Vidic, me pas do e kete radhen…

06/07/2014, 14:23 |

Dje Inter zhvilloi stervitjen e dyte dhe si vitin e kaluar Walter Mazzarri po pergatit bisedimet individuale me lojtaret.

Dje tekniku foli me Vidic per ta njohur me mire por edhe per ta prezantuar paksa me boten Inter. Ne Pinzolo … Read More

ZYRTARE – Inter, sot u vendos e ardhmja e 31 lojtareve ne bashkopronesi! Ja lista e plote…

21/06/2014, 0:01 |

Ne oren 19:00 sot u mbyll faza e merkatos 2014 e dedikuar per bashkpronesite. Ishin 31 situata qe drejtuesit e F.C. Internazionale duhet te diskutonin. Ja lista e plote:

Andrea Bandini bashkpronesi ndermjet Bologna e Inter … Read More

FcIN – Inter-Bologna, akord: Krhin qendron tek Bologna

02/06/2013, 21:10 |

Bologna-Inter sipas asaj qe rezulton tek FcInterNews.It, kane arritur nje akord sa i perket bashkepronesise per mesfushorin Rene Krhin. Sloveni, i datelindjes 1990, qe luan nga 3 vjet per Bolognan, do te qendroj perseri tek Bologna dhe per … Read More