Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

kine

SHTYPI I DITES – “Revolucion Kine-Inter: Fundi i nje dashurie qe nuk lindi kurre…” (28 Mars 2018)

28/03/2018, 9:36 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 28 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin: Revolucion Kine-Inter. Sabatini largohet nga Sunin. Eshte fundi i nje dashurie qe nuk lindi kurre. Duhet … Read More

E FUNDIT – Proteste e tifozeve Kinez te Interit poshte selise se Suning

28/02/2018, 16:09 |

E kush do ta priste qe do te ishin pikerisht tifozet e Interit ne Kine ata qe do te protestonin ne menyre direkte tek Suning per investimet e munguara te gjigandit kinez tek Interi kohet e fundit por te shtyre … Read More

CF – Inter: “Tkurrja e kapitaleve kineze mund te limitoje investimet e Suning.”

22/12/2017, 17:53 |

Tkurrja nga autoritetet kineze per eksportin e kapitaleve jashte vendit dhe investimeve ne shoqerite futbollistike mund te ndikoje dhe jo pak strategjine e Suning tek Interi.

Kjo gje behet me dije ne nje dokument zyrtar te … Read More

Inter, ciao ciao FPF: Suning zgjidh gjithcka, 15 mln nga nje sponsor tjeter. E nuk perfundon me kaq!

07/01/2017, 12:06 |

Kthese financiare per Interin, por cfare kthese ama!

Fair Play Financiar nuk eshte me nje problem per klubin zikalter, e nuk po flasim per qershorin, por po flasim edhe per merkaton e dimrit, kete te janarit, … Read More

Prezantimi i marveshjes Inter-Suning: Ja fjalet e Zhan Jindong, Thohir dhe Zanettit!

06/06/2016, 10:53 |

Zhan Jindong: “Do te bejme nje Inter te madh”, Erick Thohir: “Sebashku per tu rikthyer ne maje”, Javier Zanetti: “Duhet te rikthehemi ne Champions e te qendrojme aty sepse aty kemi vendin”. Keto kane qene kryefjala e fjalimeve … Read More

Inter ndodhet ne Kine: Do te mbyllet me Suning apo del ne skene nje parner i ri?

21/05/2016, 10:20 |

Delegacioni Interist eshte ne Kine. Prezent atje eshte Bolingbroke, Gardini dhe shume shpejt do te bashkohet edhe Thohir e te tre bashke do te flasin per te ardhmen e klubit. Pervec Suning, mund te futet ne skene edhe … Read More

Corriere dello Sport – Zhang dhe jo vetem: mbrojtja do te pesoje revolucion.

11/03/2015, 16:40 |

Edhe Corriere dello Sport konfirmon: “Inter ka filluar kontaktet per te sjelle ne Milano Linpeng Zhang, mbrojtes eklektik i Guangzhou te Fabio Cannavaro-s. “Sipas Thohir do te jete nje investim i rendesishem edhe per marketingun. Do te zere nje nga … Read More