Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Klasifikimi

KLASIFIKIMI I SERIE A – Interi rikthehet ne zonen Champions me nje ndeshje me pak!

19/03/2018, 0:06 |

Te shumte ishin ata qe kishin projektuar nje humbje te Interit sot dhe nje largim i mundshem i zikalterve nga vendi i pare por skuadra zikalter sot tregoi nje prove te vertete kualiteti (do te thoshte Spalletti) por edhe karakteri.

Read More

Klasifikimi – Tjeter renie e Milanit, barazim me pike me Interin!

18/01/2015, 21:36 |

Serie A – Humbje tjeter e Milanit ne San Siro. Kuq e zinjte humbin ne shtepi ndaj Atalantes dhe qendrojne me pike te barabarta me Interin ne kuoten 26 pike.

Fiorentina fiton ne minutat e fundit … Read More