Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

kolarov

Krahu i majte i mbrojtjes ndryshon? Largohen Jonathan, Dodo dhe Nagatomo. Tre opsione…

22/04/2015, 21:56 |

Te reja nga Gazzetta TV rreth krahut te majte (por jo vetem) te Interit qe mund te ndryshoje ne prag te sezonit te ardhshem.

Me Jonathan qe do te largohet sigurte, dhe me dyshen Dodo-Nagatomo akoma … Read More

Agj. De Giogis: “Kolarov? Nuk e di nese do te shkoje tek Interi…”

02/12/2014, 14:55 |

Ne mikrofonat e Sky Football Night flet agjenti i FIFA-s Giorgio De Giogis, ish agjenti i Roberto Mancinit, per te ardhmen e Aleksandar Kolarov: “E ka dashur Mancini tek Man. City, por nuk e di nese do te … Read More

Kolarov mesazh Interit: “Nje dite do te kthehem ne Itali”

11/12/2013, 12:18 |

I intervistuar nga Sportmediaset ne fund te ndeshjes se fituar ne Gjermani kunder Bayernit, lojtari krahut te Manchester Cityt Aleksandar Kolarov, i afruar keto dite ndaj Interit, ka folur per nje rikthim te mundshem ne Itali: “Kam edhe nje … Read More

Nga Anglia: “Inter dhe Juve ne lufte per Kolarov. Ai tashme…”

22/11/2013, 15:28 |

Sipas asaj qe shkruhet nga tabloidet anglez, Interi mund te hidhet ne sulm ne ditet e ardheshme per mbrojtesin e krahut te majte te Manchester City, Aleksandre Kolarov.

Ish lojtari i Lazios, gjate sezonit e ka … Read More

Isla tek Inter, por me kushtet e Juves. Tani Nainggolan. Nese iken Pereira…

17/07/2013, 8:58 |

Walter Mazzarri, ne fund, eshte kenaqur. Sic mbahet mend, eshte tekniku i pare pas-Mourinhos me te cilin shoqeria nuk ka bere blerje pa ja marre mendimin. Kuyt, Mascherano per Benitezin nuk erdhen kurre, Leonardos u mjaftua me opracionet … Read More

Pedulla: Kolarov, Inter ne avantazh. Ja pse

28/06/2013, 12:56 |

Interi po kerkon nje mbrojtes krahu dhe midis shume te tjereve pelqehet, serbi Aleksandar Kolarov i Manchester Cityt. Ja ne cfare faze jane tratativat me zikalterit sipas Alfredo Pedullas, ekspert i merkatos i ftuar tek SportItalia: «Kolarov eshte … Read More

Pedulla: “Kolarov-Inter, mund te kthehet ne nje ide konkrete”

27/06/2013, 15:27 |

Nga websiti i tij zyrtar, eksperti i merkatos Alfredo Pedulla tregon per nje piste te rendesishme per Interin: “Hapje shume e rendesishme per Kolarov, lojtar i krahut te majte qe me siguri do te largohet nga Manchester City … Read More

Pedulla: Isla dhe Kolarov ne drejtim te Inter-it

22/06/2013, 14:16 |

Alfredo Pedulla, ekspert i merkatos ne studiot e SportItalia, ka folur per mesfushoret e kraheve qe jane te disponueshem kete merkato dhe qe perfshijne Inter, Juventus dhe Napoli. Ja kush jane emrat me te nxehte dhe e ardhmja … Read More

Sky – Kolarov i veshtire, por Interi…

21/06/2013, 17:40 |

Del ne skene serish emri i Aleksandar Kolarov ne listat e shpenzimeve te Interit por edhe Juventusit.

Ish futbollisti i Lazios, i cili luan per City-n, mbetet nje objektiv shum i veshtire per tu arrire, por … Read More

Pedulla: “Ka nje pakt mes Inter dhe Juventus per lojtaret e krahut”

21/06/2013, 13:56 |

Sipas Alfredo Pedulla, ekspert i njohur i merkatos i Sport-Italia, ka nje marreveshje mes Interit dhe Juventus ne merkato persa i perket objektivave te perbashketa te dy skuadrave. Sipas tij: “Ka nje pakt mes dy shoqerive: zikalterit do … Read More

Pedulla: “Interi eshte shume i interesuar per Kolarov. Shume shpejt do tentoje…”

19/06/2013, 18:20 |

Sipas Alfredo Pedulla, ekspertit te merkatos te SportItalia, shume shpejt do te kete nje rikthim te Interit per Aleksandar Kolarov: “Eshte prej tre javesh qe po ju themi per interesimin e Interit per lojtarin e krahut te vitit … Read More

Rikthehet ideja e vjeter Kolarov: Ka dy pengesa!

09/06/2013, 17:31 |

Sipas mediave Italiane, Interi mund te rikthehet tek nje obiektiv i vjeter, ai quhet Aleksandar Kolarov.

Serbi i cili njihet per te majten e tij te fuqishme dhe precize, i zoti ne mbrojtjen me kater … Read More

Pedulla`: “Kolarov-Inter me zbritje cmimi. Lulic? Pereira…

08/06/2013, 21:12 |

Ne ndjekje te Alexander Kolarov. Alfredo Pedulla`, nga faqja e tij, konfirmon qe lojtari hyn ne planet e Interit: “Jane dy emrat qe kane perfunduar ne listen e perforcimeve te Mazzarrit per krahun e majte, ata jane Kolarov … Read More