Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Kombetaret

Kombetaret – Ja ndeshjet e lojtareve te Interit sot

27/03/2018, 14:31 |

Interi eshte ne pritje te ndeshjes ndaj Hellas Verones qe do te luhet te shtunen ne oren 15:00 per shkak te Pashkeve Katolike, por nderkohe lojtaret zikalter (disa prej tyre) jane ende ne kombetaret respektive duke luajtur miqesore.

Nderkohe qe … Read More

Kombetaret, ja te grumbulluarit zikalter: Edhe Karamoh i therritur!

19/03/2018, 13:31 |

Jane nente lojtaret zikalter te therritur nga kombetaret respektive nga data 22 deri me 28 mars dhe qe do te zbresin ne fushe me kombetaret e tyre ne disa miqesore.

Ne kete liste eshte prezent edhe Yann Karamoh, i grumbulluar … Read More

Kualifikueset e Rusi 2018, Inter: ja te gjitha ndeshjet e lojtareve zikalter me kombetaret respektive!

03/10/2017, 18:00 |

Luciano Spalletti do te duhet te heqe dore nga shume lojtare, te cilet jane te grumbulluar me kombetaret respektive per Boterorin 2018 (qe do te luhet ne Rusi).

Tekniku ka folur edhe pardje pas ndeshjes se fituar ndaj Beneventos, duke … Read More

Inter: Pioli rekuperon nje e nga nje copezat. Sot rikthehet Joao Mario dhe Perisic. Vetem te enjten…

14/11/2016, 11:00 |

Interi, pas dites se pushimit te dhene nga Pioli, do i rikthehet stervitejve pasditen e sotme.

Ne pritje te rikthimit te grupit ne gjendje te plote, sot, tranjer i ri zikalter, mund te njohe disa lojtare … Read More

Kombetaret – Jane 13 lojtaret e Interit te grumbulluar per eleminatoret e Rusi 2018

08/11/2016, 10:50 |

Eshte 13 lojtaret e Interit te cilet jane grumbulluar me kombetaret respektive keto dy jave.

Bie ne sy nder te tjera edhe grumbullimi i Assane Gnoukouri dhe Eloge Yao, te dy te grumbulluar per miqesoren e … Read More

Rusi 2018: Jo edhe aq mire Argjentina e Banega, Brazili ecen me Miranden ndersa Murillo…

07/09/2016, 9:29 |

Amerikano Latinet zikalter kane luajtur gjate nates me kombetaret respektive ne ndeshjet e vlefshme per eleminatoret e Boterorit Rusi 2018.

Jo edhe aq mire Argjentina e Ever Banega ne kualifikuesit e boterorit: bardh e kalterit ne … Read More

Inter, ja te grumbulluarit per Kombetaret: jane edhe Joao Mario e Gabigol

29/08/2016, 16:51 |

Jane 12 zikalterit qe do te zbresin ne fushe me Kombetaret e tyre nga 31 gushti deri me 6 gusht ne miqesoret dhe kualifikimet e Boterorit 2018. Pa harruar ketu edhe 2 prurjet me te reja, Joao Mario dhe Gabigol qe … Read More

Mazzarri mund te buzeqeshe: Lojtaret ne kombetare jo te lodhur dhe deciziv. Minutazhi…

12/09/2014, 14:20 |

Interi dhe Walter Mazzarri mund te nisin pa probleme rrugetimin ne Kampionat pas pushimit nga Kombetaret. Ranocchia ka fituar dhe bindur, Kovacic tashme eshte nje lojtar i rendesishem i Kroacise dhe Nagatomo me Japonine. Medel dhe Handanovic jane … Read More

WM provon me dy sulmues. Palacio tani po punon…

03/09/2014, 16:49 |

Sky raporton se ne stervitjen e pare te javes pas barazimit ne Torino, Mazzarri do te filloj te mendoj per dy sulmues, qe nuk ka mundur t’i perdor ne debutimin per kete sezon ne Olimpico.

Palacio … Read More

InterNazionali – Te gjitha ndeshjet e Interistave sot!

19/11/2013, 16:12 |

E marta eshte dite impenjimesh per lojtaret zikalter me kombetaret e tyre respektive. Pas aktivizimit dje te Ranocchias (90 minuta), Palacios (90 minuta), sot eshte radha e te tjereve.

Ja dhe lista e plote lojtaret qe pritet te jene sot … Read More

Kombetaret, ja te gjithe te grumbulluarit zikalter: Ne liste edhe Campagnaro me…

11/11/2013, 13:37 |

Jane dymbedhjete lojtaret zikalter te grumbulluar nga kombetaret respektive per ndeshjet kualifikuese te Boterorit dhe miqesoreve.

Ja detajet e grumbullimeve te tyre:

Andrea Ranocchia eshte grumbulluar nga Cesare Prandelli per dy miqesoret e Italise, … Read More

ZYRTARE: Tre Interiste ne listen e te grumbulluarve te Argjentines, por mungon…

28/09/2013, 1:03 |

Zerat e shfaqur ne ditet e fundit shpesh qe e shikonin Icardin te grumbulluar nga tranjeri i Argjentines dolen si te paverteta. Tranjeri Sabella ne fakt nuk e ka grumbulluar duke preferuar perpara tij edhe nje here tjeter … Read More

Kombetaret, ja te gjithe te grumbulluarit zikalter per miqesoret e 14 Gushtit!

12/08/2013, 14:51 |

Jane 11 zikalterit e grumbulluar nga tekniket e kombetareve te tyre per miqesoret nderkombetare ne program per 14 gushtin e ardhshem.

Andrea Ranocchia eshte grumbulluar nga Cesare Prandelli per miqesoren e Italise kunder Argjentines, qe nga … Read More