Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

kondogbia

ZYRTARE – Lista EL, konfirmohen disa perjashtime te lojtareve. Candreva dhe Banega ne liste

01/09/2016, 20:27 |

Ashtu sic eshte thene edhe ne oret e fundit, ne listen e lojtareve qe Interi ka dorezuar te UEFA per fazen e grupeve te Europa League ka pasur disa perjashtime te lojtareve.

Ne listen e prezentuar nga klubi zikalter, per … Read More

Sky – Kondogbia duhet te kete vazhdimesi. Ja si Mancini do perdore Banega…

22/07/2016, 16:51 |

Andrea Paventi ne studiot e Sky Sport 24 i eshte pergjigjiur pyetjeve te tifozeve interist qe i jane drejtuar redaksise se Sky Sport.

Keto jane fjalet e gazetarit te njohur: “Kondogbia duhet te tregoje kualitetin e … Read More

Adani: “Inter, do te doja te shihja nje mesfushe fluide. Banega, Kondogbia e Brozovic…”

20/05/2016, 15:50 |

Duke analizuar fitoren e Sevilles kunder Liverpoolit ne finalen e Europa League, ish-mbrojtesi dhe komentatori aktual te Sky Sport, Daniele Adani, ka konsideruar edhe aspektin taktik te Ever Banega, mesfushori i ardhshem i Interit:

“Ne nje mesfushe me … Read More

Sky – Inter ruan bazen: me te miret nuk do te shiten?

05/05/2016, 22:41 |

Kur flitet per merkaton, Roberto Mancini eshte nje qe kerkon te mos i mungoj asgje. Kerkesat e tij do te finalizohen ne nje skuader gjithmone e me shume konkurruese.

Fakti qe mungon Champions League kufizon fuqine … Read More

Sky – Interi e shikon goten gjysem plot. Numrat e Kondogbia…

26/04/2016, 14:32 |

Zikalterit kane koleksionuar deri me tani 12 pike me shume se sa kane arritur gjithe sezonin e shkuar ne Serie A.

Massimiliano Nebuloni, per sky Sport, ka folur per skuadren e Mancinit qe duhet te mbroje … Read More

Mancini mund te buzeqesh: te gjithe jane mire, edhe Jovetic, te marten…

25/03/2016, 16:18 |

Jemi gati per te hyre ne nje jave vendimtare, ajo qe do te permbyllet me Inter-Torino, nje nga 8 finalet qe mund te dergoj Interin ne Champions League.

Cdo detaj ka rendesi, dhe sipas Sportmediaset, trajneri … Read More

Ausilio flet per gjithcka, nga Thohir e tek Icardi e Kondo: “I nevirkosur mbas ndeshjes me Juven për një motiv…”

11/03/2016, 14:24 |

Ne nje interviste te gjate, Piero Ausilio ka folur per gazeten Libero në Itali.

MERKATO“Soriano? Jemi duke e ndjekur dhe Ferreros i dukem simpatik. Për Banegën nuk mund të them asgjë, aktualisht ka nje … Read More

Sky – Rekuperim i shpejte nga Kondogbia. Me shume sllav kunder Palermos. Jovetic…

03/03/2016, 23:07 |

Nga qendra stervitore e Interit flet per SkySport24 gazetari Andrea Paventi qe tregon per rrjedhojat e Inter-Juve ne prag te ndeshjes ne kampionat kunder Palermos:

“Paraqitjet e mira te Eder, Ljajic, Perisic dhe Brozovic mund te … Read More

Kondogbia, ja pergjigjet e vizites. Ne 48 oret e ardheshme…

03/03/2016, 0:14 |

Geofrey Kondogbia doli ne fund te pjeses se pare pas nje goditje te forte ne koke ne nje dyluftim me lojtaret e Juventusit.

Ai pas ndeshjes vajti menjehere ne spital, sepse gjendja e tij ishte mjaft … Read More

Kondogbia do te jete ne Torino ndaj Juves: Eshte pranuar ankimimi i Interit per denimin e tij…

25/02/2016, 18:01 |

Eshte pranuar pak momente me pare kerkesa e klubit zikalter per Kondogbian duke ju ulur keshtu denimi ne 1 ndeshje. Francezi eshte i disponueshem per tu grumbulluar me skuadren per ndeshjen e se dieles mbrema kunder Juventusit.

Read More

Sky Sport – Nese nuk do te ishte blere Kondogbia, klubi zikalter do te kishte blere…

09/02/2016, 18:04 |

Sky Sport zbulon nje prapaskene te merkatos per sa i perket ardhjes se Geoffrey Kondogbia tek Interi.

Francezi erdhi tek zikalterit pas nje tratative te gjate dhe shume komplekse.

Ne rast … Read More

Duda, Toure dhe… Raiola: te rejat e fundit nga merkato e Inter

28/05/2015, 23:28 |

I intervistuat ne lidhje me ‘Calcio € Mercato’ ne SportItalia, Alfredo Pedulla ka bere nje permbledhje mbi emrat qe ndiqen nga Inter, duke nisur nga vizita e agjentit Mino Raiola ne Appiano.

Zikalterve i jane propozuar lojtaret si Kasami dhe Romero, por … Read More

Inter dhe Napoli vezhgojne Abdennour, por jo vetem…

15/04/2015, 0:16 |

Inter dhe Napoli ne ndjekje te shpenzimeve… ne Stadium. Spektatore interesant, ne ndeshjen me Juventus-Monaco ne uleset e Juventus Stadium, ne fakt ishin prezente vezhgues te Inter dhe Napoli.

Nen vezhgim talentet e Monacos, te shumte. Martial dhe Kondogbia mbi te gjithe, … Read More

GdS – “Interi nuk dorezohet per Kondogbia”

01/07/2013, 11:53 |

Geoffrey Kondogbia eshte nje futbollist i natyralizuar francez, mesfushor i Sevillas dhe i kombetares Under-20 franceze. Mbi te i kane hedhur te gjithe syte te medhenjte e Europes dhe Interi nuk dorezohet ne kete piste, sic konfirmon serisht … Read More