Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

kontrate

Icardi-Inter, rinovim deri ne 2021. Rroge super dhe klauzole gjigande per skuadrat e huaja. Wanda…

07/10/2016, 9:30 |

Ajo qe dihej tashme prej kohesh sot do te behet realitet: Mauro Icardi dhe Interi do te lidhen zyrtarisht deri ne 30 qershor 2021. 

Kapiteni i Interit, ne prag te daljes se autobiografise se tij te … Read More

Gazzetta – Tre rinovime jane gati, mungojne vetem firmat. Pastaj e ka rradhen Murillo…

09/09/2016, 11:28 |

La Gazzetta dello Sport konfirmon se tashme jane gati tre rinovime per tre lojtare te skuadres se De Boer por kesaj liste do i shtohet edhe nje lotjar tjeter.

Mauro Icardi do te rinovoje kontraten e tij ne … Read More

Gazzetta – Icardi-Inter, sebashku deri ne 2021: pas dy javesh firma

29/08/2016, 11:30 |

Duhet pritur ende pak jave qe firma e Mauro Icardit te hidhet e zeza mbi te bardhe ne kontraten e tij te re me Interin qe do e lidhe me zikalterit deri ne vitin 2021.

Konfirmimi … Read More