Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

kramaric

Sky – Derby per Kramaric? Nga Janari fillon lufta. Borini dhe Campbell…

20/11/2014, 18:11 |

Sic tregon Dario Massara per Sky Sport 24, eshte shume e mundeshme qe ne dritaren e ardheshme te merkatos te kete nje Derby merkatoje ndermjet Interit dhe Milanit e lojtari per te cilin do luftojne dy Milanezet pritet … Read More

Sky – Ausilio ka kuptuar: nje sulmues do te vij ne janar. Do jete njeri nga keta tre…

13/11/2014, 23:44 |

Massimiliano Nebuloni ne sherbim per SkySport24 flet per pregaditjet e Interit ne prag te derbyt.

Ky pushim mund ti kthej Mazzarrit lojtaret si Osvaldo, Nagatomo e Guarin ne top forme, te cilet nuk jane grumbulluar nga … Read More

Kramaric per qershorin, eshte edhe Inter. Campbell, hapet Arsenal. Diktat i ET per janarin…

12/11/2014, 20:13 |

Ne shtepine e Inter flitet qe tani per merkaton.

Erick Thohir tashme ka bere te ditur, qe shoqeria do te leviz per ti vene ne dispozicion perforcimet adekuate Mazzarrit per nje vend ne Evrope.

Por, rregulli i Ausilios nuk ka … Read More

Kramaric: “Enderroj nje ekip te madh si Inter. Kovacic…”

12/11/2014, 9:28 |

Andrej Kramaric, sulmuesi kroat 23 vjecar ka folur ekskluzivisht per Tuttosport. Keto jane fjalet e tij:

Ne muajt e fundit eshte folur shume per ju ne Itali. Milan dhe Inter ju kane ndjekur me kujdes. Sa … Read More

ET kerkon perforcime ne sulm, ja plani i Ausilio. Shume emra ne fletore, kujdes nga konkurrenca e Viola…

09/11/2014, 12:28 |

Sic zbulon editoriali i sotem i Corriere dello Sport, gjate qendrimit te tij ne Pinetina, Erick Thohir ka folur edhe per merkaton.

Reparti ku nevojiten perforcimet eshte sulmi dhe Piero Ausilio duket se i ka idete … Read More

Corriere – Ausilio leviz. Ne vere Zappacosta-Darmian; ne janar Campbell ose Podolski, me pak Kramaric…

05/11/2014, 11:12 |

Corriere dello Sport bene nje permbledhje per merkaton interiste, si ne janar ashtu dhe ne qershor.

Sipas gazetes te perditshme sportive, Ausilio ne vere duhet te gjej Rolandon (ne rast se nuk kthehet ne janar pastaj … Read More

EKSKLUZIVE – Kramaric: “Kovacic me flet per Serie A. Sa i perket Interit them…”

28/10/2014, 19:37 |

Moment i arte per sulmuesin e vitit ’91 te Rijekas, kroatin Andrej Kramaric. Nga Italia jane Inter, Milan, Verona dhe Atalanta ne gjurmet e tij me kontraten qe i skadon ne 2015 (me opsion per rinovim dhe per … Read More

Oferta per Kramaric nga 1,5 milione. Naletilic: “Nga Serie A interesim i forte nga skuadrat e medha. Besoj…”

26/10/2014, 12:31 |

Andrej Kramaric eshte futbollisti i momentit. Bomberi i datelindjes 1991, me 22 gola ne 23 ndeshje, ka terhequr mbi te vemendjen e shume skuadrave te medha evropiane, edhe per shkak se i mbaron kontrata ne 2015. Nje burim … Read More

Kramaric: “I lumtur qe Inter me deshiron. Ne janar mund te largohem. Une dhe Kovacic…”

24/10/2014, 18:51 |

Calciomercato.com, ka intervistuar ekskluzivisht sulmuesin e ri kroat te Rijekas, Andrej Kramaric, lojtar ky mbi te cilin eshte i gjale dhe interesimi i Inter. Keto jane fjalet e tij:

“Serie A eshte nje kampionat i madh, i … Read More

Inter ve bast mbi Kramaric: kontrata i skadon ne qershor, por do te provohet ne janar. Rijeka kerkon 3 mln dhe…

22/10/2014, 9:38 |

Mungesa ne sulm? Ja emri i ri. Ai eshte Andrej Kramaric, sulmues kroat i vitit 91′ qe tashme eshte me gola edhe ne kombetaren e Niko Kovac. Tashethemi i merkatos eshte i Gazzetta dello Sport, qe shpjegon se si … Read More