Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

krhin

ZYRTARE – Rene Krhin kalon tek Cordoba!

30/01/2015, 17:28 |

Cordoba dhe Interi kane arritur marveshjen per shitjen e Rene Krhin tek klubi Cordobesista ne huazim te thjeshte deri ne fund te sezonit.

Krhin nuk arriti ne asnje moment te perfshihej ne skemat e Mazzarrit dhe … Read More

Inter, Khrin drejt Cordobas: situata

29/01/2015, 23:56 |

Marrone jo, atehere mendohet per Khrin.

Per Cordoban, nje realitet i vogel ne ligen spanjolle, nje dite me shume levizje. Mesfushori i Juventus qe nuk ka kaluar testet mjeksore (per ate kontrolle ne Barcelone ne oret … Read More

SKY – Osvaldo-Parma, te rejat e fundit. Mario Suarez…

18/01/2015, 14:09 |

Atletico Madrid i ka thene Interit qe nuk deshiron qe te shes Mario Suarez. Zikalterit jane gjithmone ne kerkim te nje mesfushori me Yann M’Vila drejt QPR. Ne dalje mbeten edhe KrhinMbaye dhe Osvaldo te cilit i eshte vene pas Parma.

Ai po … Read More

SKY – Borini eshte me afer. Krhin i zhgenjyer: do te kerkoj hapesire diku tjeter…

06/11/2014, 0:07 |

“Borini eshte me afer”.

Keshtu flitet tek SkySport24 per nje ardhje te mundshme te sulmuesit italian ne merkaton e janarit. Ashtu sic shpjegon Nebuloni, Mazzarri dhe Ausilio kane kuptuar se ne gusht kane bere nje vleresim … Read More