Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Kroacia

Rusi-Kroaci, luan vetem njeri nga dy interistet kroat: ja formacioni zyrtar

07/07/2018, 19:15 |

Interistet kroat, Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic sot kerkojne gjysme-finalen e Boterorit.

Sulmuesi i krahut dhe mesfushori qendror sot do te jene perballe Rusise qe eshte edhe mikepritese e ketij kompeticioni.

Por ne fushe, te pakten nga minuta e pare, … Read More

Surprize e bukur nga Brozovic: Duhet te ishte neser ne Appiano per tu stervitur, por kroati…

26/03/2018, 14:55 |

Nje nga ato surpriza qe nuk te shkon mendja.

Ne qender te ketij lajmi eshte Marcelo Brozovic, lojtar i cili qe prej ardhjes tek Interi ka bere te flitet me shume keq per te se sa mire dhe kryesisht per … Read More