Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Krychowiak

Inter, ka filluar casting per playmaker-in: nga Borja Valero te Keita, ja gjashte kandidatet

19/06/2017, 15:25 |

Ne shtepine Inter kane filluar zyrtarisht casting per te gjetur playmaker-in i cili do te luaje perkrah Gagliardinit qe te vere ne levizje ingranazhet e 4-2-3-1 te Luciano Spalletit. Ata qe jane ne gare sipas Gazzetta dello Sport … Read More

Gazzetta – Javen qe vjen do te kete nje kontakt Inter-PSG per Krychowiak. Ausilio…

28/04/2017, 11:16 |

Nder idete e shumta per mesfushen, Interi mund te punoje per nje formule pagese avantazhuese per Krychowiak, i cili ka qene afer Interit qe ne muajin janar.

Ausilio ka nje rruge komunikimi te privilegjuar me drejtuesit … Read More

Corriere – Luiz Gustavo, Badelj, Krychowiak dhe Kranevitter pelqehen me shume se Lucas Leiva. Pastaj…

30/12/2016, 12:11 |

Investime te medha per Interin: kjo gje i eshte transmetuar nga Suning, Piolit dje ne takimin kinez. 

“Nese do te ishte per ta, do te kishin planifikuar qe Janari te ishte nje merkato e nje niveli … Read More