Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Kupa e Italise

Notat e Inter-Lazio: Ansaldi dhe Miranda keq-keq. Perisic ‘unstoppable’. Palacio, Argjentina po te therret…

01/02/2017, 11:37 |

Interi eleminohet keshtu nga Kupa e Italise  me nje ndeshje qe do te mbahet mend me shume per arbitrimin skandaloz se sa per lojen e bukur qe per hir te vertetes nuk mungoi ne Meazza. Nderkohe, keto jane … Read More

Guida, arbitrim skandaloz: nje gabim i dyfishte qe demton Interin!

01/02/2017, 10:50 |

Nje drejtim ndeshje i gabuar dhe skandalozisht i keq ai nga Marco Guida dje ne ndeshjen e Kupes ndaj Lazios.

Arbitri Italian ka bere nje gabim te dyfishte qe ka penalizuar keqazi zikalterit qe tashme e … Read More

Kupa e Italise: Stefano Pioli deshiron te hyje ne historine e Interit. Ai mund te…

31/01/2017, 11:38 |

Ka nje copez historie, fatndjellese, per Stefano Pioli per sa i perket Kupes se Italise.

Mancini mori Interit ne veren e 2004 dhe ne vitin e pare zikalter per te te karakterizuar nga shume barazime dhe … Read More

Inter-Lazio, formacioni i mundshem: ja Banega dhe Kondogbia, pushim Perisic dhe Joao Mario!

31/01/2017, 11:11 |

Sot ne darke ne Meazza, Interi do te luaje kunder Lazios dhe ne loje do te jete kualifikimi per ne gjysemfinalen e Kupes se Italise.

Stefano Pioli po studion skuadren me te mire te mundshme per … Read More

Drejt Inter-Lazio: eshte Kondogbia, pushim Gagliardini. Ne fushe dyshja Miranda-Medel. Gabigol…

30/01/2017, 10:56 |

Neser ne darke luhet ndeshja e vlefshme per Tim Cup me Lazion, ku Stefano Pioli pritet te beje pak ndryshime ne krahasim me skuadren titullare te pare ne fushe ndaj Pescares.

Vetem ne stervitjen e sotme … Read More

Inter, asnje shaka: Kupa e Italise eshte nje objektiv serioz! Nese zikalterit mundin Bolognan…

17/01/2017, 12:46 |

Sot ne darke, Interi do te perballet me Bolognan ne Meazza ne nje ndeshje te vlefshme per 1/8 e Kupes se Italise, nje kupe Italie ne te cilen Pioli beson shume.

Ne fakt, sot do te … Read More

Coppa Italia 2016-17: ja tabela. Interi shmang Juven e Napolin, mund te luaj me…

21/07/2016, 16:57 |

Eshte hedhur sot ne Milano shorti per Kupen e Italise per sezonin e ri 2016/17.

Zikalterit do e nisin rrugetimin duke nisur nga 1/8-at e finales me ndeshjen e pare qe do e luajne ne muajin janar te vitit te … Read More

Shqyrtim: Inter-Samp – Shaqiri, debutimi ne ajer. Turnover po, por jo edhe aq shume: zgjedhjet e mundshme te Mancinit dhe Sinisas…

21/01/2015, 10:34 |

Kthehet Kupa e Italise me mundesine per te marr disa minuta per lojtaret qederi tani kane luajtur me pak. Nje ndeshje e vetme, kush fiton perballet me fituesin e Napoli-Udinese ne cerek-finale.

TAKTIKA – Mancini nuk do … Read More

Inter-Sampdoria, formacioni i mundshem i Mancinit…

20/01/2015, 23:09 |

Vijne te rejat me te fundit nga Pinetina rreth formacionit te mundshem te Interit nese ne ndeshjen ndaj Sampdorias e vlefshme per Kupen e Italise.

Sipas asaj qe tregon Sky, eshte shume e mundeshme qe ne … Read More

Kupa e Italise – Brenda te enjtes kompletohen 1/8. Nese Interi kualifikohet do te perballet me…

20/01/2015, 17:05 |

Rikthehet sot ne darke Kupa e Italise. Nga dita e sotme e deri te enjten do te kompletohen edhe ndeshjet e fundit te 1/8.

Gjithcka do te nise sot me Roma-Empoli, me pas me Fiorentina-Atalanta dhe … Read More

Sky – Blerjeve te reja i duhet kohe. Nga Kovacic dhe Hernanes kerkohet me shume. Mancini…

20/01/2015, 16:32 |

Mihajlovic po ben nje pune te shkelqyer tek Sampdoria, por Interi i Mancinit duhet te kerkoje te fitoje kete ndeshje per te shkuar ne cerekfinalet e Kupes se Italise. Skuadra zikalter duhet te gjeje vazhdimesi dhe te gjeje … Read More

ZYRTARE – Kupa e Italise, Inter-Samp me 21 janar ne San Siro. Kush kualifikohet…

12/12/2014, 20:14 |

Serie A ka komunikuar programin e 1/8 se finales te TIM Cuo 2014/15.

Inter-Sampdoria do te jete ndeshja e vetme e Kupes se Italse e cila do te luhet te merkuren ne daten 21 janar 2015 … Read More

Kupa e Italise: Sot Interi do te mare vesh kundershtarin e 1/8: Do te jete nje ndermjet…

04/12/2014, 15:02 |

Do te luhet sot ne Marassi ndeshja e cila do te nxjerre kundershtarin e Interit ne 1/8 e Kupes se Italise.

Sampdoria dhe Bresica do te ndeshen mes tyre per te fituar nje vend ne raundin … Read More

Inter-Cittadella, vjen zyrtarizimi! Ja se ku mund ta shikoni live ndeshjen e Kupes se Italise!

14/08/2013, 15:01 |

Tifozet e Interit mund ta shohin pa problem ndeshjen e pare zyrtare te zikalterve kete sezon kunder Cittadellas ne kohe reale. Ka ardhur me ne fund marveshja per transmetimin e ndeshjes se turit te trete te Kupes se … Read More