Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Kuriozitete

“Kim Jong-un eshte interist! Si juventin them me vete: «Mos i fol per Juven sepse pastaj…»”

17/06/2018, 14:41 |

Keto jane fjalet e politikanit italian Antonio Razzi qe zbulon se lideri i Korese se Veriut eshte nje tifozt i Interit.

“Gjithcka ka nisur ne 2011. Ateher kur Kim mori vendin e bababit te tij ne udheheqjen e Korese”, zbulon … Read More

10 skuadrat qe blene vellezerit vetem prej mbiemrit: Interi njera prej tyre! Por edhe Milan, United dhe…

16/03/2018, 17:00 |

Jane te ndryshme historite e vellezerve te blere vetem nga lidhja e gjakut: nga Hazard tek Seedorf, nga Donnarumma tek Digao. Ja blerjet e motivuara nga mbiemri.

Vellezer qe i detyrohen gjithcka vellezerve te tyre. Futbolli eshte plot me shembuj … Read More