Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

kuzmanovic

Drejt Lazio-Inter, Mancini rekuperon Kuzmanovic. Kovacic titullar?

06/05/2015, 12:42 |

Roberto Mancini rekuperon Kuzmanovic. Lojtari serb sot po stervitet me shoket e skuadres ne Pinetina dhe mund te rikthehet ne dispozicion ne ndeshjet e mbetura te kampionatit, e duke nisur qe nga ajo me Lazion e Piolit.

Takim mes Inter dhe Olympiakos: nga Kuzmanovic tek Roberto, te gjitha tratativat e mundshme

28/04/2015, 18:32 |

Nje takim, nje shkembim informacionesh qe ne te ardhmen mund te bej qe te nisin tratativa te verteta te merkatos.

Javen e kaluar dirigjentet e Inter kane pasur nje takim me drejtorin e zones teknike te … Read More

SportMediaset – Shaqiri nuk ndjen dhimbje, deshiron te jete. Kuz dhe Hernanes…

18/03/2015, 21:37 |

Marco Barzaghi direkt nga Appiano Gentile ben nje permbledhje mbi situaten ne shtepine e Inter, kur mungojne me pak se 24 ore deri ne fillimin e ndeshjes me te rendesishme te sezonit: zikalterit duhet te mposhtin me dy … Read More

Mancini: “Të penduar? Po, por rezultati 3-3 në Glasgow nuk është i keq”.

19/02/2015, 23:46 |

“Senzacioni im është që pjesën e parë e kemi nisur në mënyrë shumë të mirë, por menduam se ndeshja mbaroi pas atij fillimi të mirë. Kemi bërë gabime të cilat i dhanë mundësinë atyre të rifuten në lojë, duhet të … Read More

Inter, oferte zyrtare nga Hamburg per Kuzmanovic: zhvillimet e fundit…

24/01/2015, 0:38 |

Mbyllet nje tjeter blerje me ardhjen e Brozovic, tani Inteir mendon per shitjet.

Ne mesfushe duhet hapesire per lojtarin e ri dhe ai qe mund t’i bej valixhet gati eshte Kuzmanovic. Lojtari ne fakt ka shume kerkesa … Read More

Sky – Brozovic nuk perjashton Lucas Leiva. Te gjithe te shitshem, pervec 3 lojtareve. Murillo dhe Kuz…

24/01/2015, 0:02 |

Sic tregon Luca Marchetti per Sky Sport 24, ardhja e Brozovic nuk perjashton Lucas Leiva. Edhe pse tratativa per momentin duket e komplikuar.

Brozovic do te vije keshtu ne nje huazim per 18 muaj me nje … Read More

Tuttomercatoweb – Kuzmanovic drejt lamtumires: Hamburgu eshte me afer…

22/01/2015, 20:09 |

Arome divorci mes Inter dhe Zdravko Kuzmanovic.

Mesfushori zikalter eshte ne mesin e lojtareve ne dalje nga formacioni zikalter: sic raporton Tuttomercatoweb, ne keto ore ish-lojtari i Fiorentinas eshte afruar fuqishem me Hamburgun. Gjithmone e me konkrete … Read More

M’Vila-QPR, tratativat po i udheheq Thohir: Ja formula. Kuz, stop Mancio. Khrin…

12/01/2015, 18:32 |

Pas fitores me Genoan, sot Interi u rikthye te perqendrohet ne merkato dhe ne vecanti tek shitjet.

Sipas Gazzetta dello Sport, pervec Osvaldos qe ka nje te ardhme te pasigurte, i pari qe pritet te … Read More

Kuzmanovic: Shaqiri? Shume i rendesishem, trajneri e donte me cdo kusht.”

12/01/2015, 1:19 |

Edhe Zdravko Kuzmanovic ka folur per ardhjen e Xherdan Shaqirit tek Inter. Kur pyetet nese po luan rolin e vellait te madh per 23 vjecarin me pashaporte zvicerane por me origjine kosovare, Kuzmanovic pergjigjet: “Po, sidomos per gjuhen … Read More

Gazzetta – Mercato nuk ndalet, mediana ndryshon pamje: emrat…

10/01/2015, 9:12 |

Merkato nuk ndalet, edhe pse tani behet obligative te punohet ne dalje.

Per Shaqirin, Interi ka levizur menjehere, mirepo tani duhen te holla per t’i dhene Mancinit perforcimet e kerkuara ne mesfushe. Sipas raporteve te Gazzetta … Read More

Kuz: “Vendi i trete? Interi duhet te synoj pozitat e para. Mister na kerkon…”

23/11/2014, 23:25 |

I intervistuar nga mikrofonat e Sky Sport, Zdravko Kuzmanovic ka komentuar derbyn.

Keto jane fjalet e tij: “Barazimi? Kishim nevoj per nje ndeshje si kjo, e kemi nisur mire ndeshjen, kemi pesuar gol per shkak te gabimit tone, … Read More

Kuzmanovic, Leicester dhe Crystal Palace nuk e bindin: futbollisti ndjen besimin e Mazzarrit dhe deshiron te qendroje

25/08/2014, 9:22 |

Midis futbollisteve zikalter qe eshte perfshire keto dite ne merkato eshte edhe Zdravko Kuzmanovic: futbollisti, qe kishte mare interesime te shprehura nga Liga dhe Bundesliga ne fillim te merkatos, tani, sipas asaj qe raportojne disa media ka mare … Read More

SKY – Edhe Kuz ne dalje. Guarin le vend per…

23/08/2014, 16:58 |

Inter mendon per shitjet, edhe per ato te voglat. Ashtu si Botta dhe Schelotto qe jane afer Chievos.

Sky raporton se edhe Kuzmanovic ka kerkesa nga Premier League, por do te ishte i lumtur edhe nese … Read More

Lista e Europa League, Kuzmanovic ne vend te Palacio: arsyeja…

18/08/2014, 20:31 |

“Pas nje konsultimi te stafit teknik dhe atij mjeksor, prezent edhe Rodrigo Palacio, eshte vendosur qe te shfrytezohet mundesia, e parashikuar nga rregullorja e Europa League, per te bere nje ndryshim ne listen e 25 lojtarve te shpallur … Read More