Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

kuzmanovic

FcIN – Kuz-Valencia: vetem sondazhe, situata…

07/08/2014, 21:38 |

Cila do te jete e ardhmja per Zdravko Kuzmanovic?

Pas ardhjes se Yann M’Vila dhe pasi qe zyrtarizimi per Medel eshte afer, hapesirat per mesfushorin serb mesa duket, do te reduktohen, por jo per kete fati … Read More

Inter, per Kuzmanovic provon Valencia

04/08/2014, 22:30 |

Rrotullohen dyert ne shtepine e Inter.

Fokusi ne mesfushe, departamenti me i prekur deri tani. Pas Taider, edhe Kuzmanovic mund t’i bej valixhet gati. Mbi lojtarin e klasit ’87, eshte e interesuar Valencia, qe po provon … Read More

Guarin, Kuzmanovic dhe Palacio. Inter, sinjale rizgjimi?

18/02/2014, 14:30 |

Kunder Sassuolos, ishin pare sinjale ringritjeje, edhe pse te pakte. Por fitorja e Firenzes, ka vertetuar qe zikalterit po kthehen ne nivelet e fillimit te sezonit.

Skuadra e Mazzarrit, do te kerkoje te diel me Cagliarin, … Read More

Mazzarri ne InterChannel: “Kuzmanovic beri nje ndeshje te madhe. Sot ishim te zotet…”

16/02/2014, 0:56 |

Ne mikrofonat e Inter Channel, Walter Mazzarri e ka komentuar keshtu fitoren ndaj Fiorentines.

Keto jane fjalet e tranjerit zikalter: “Jane gjithmone lojtaret ata qe zbresin ne fushe, jo une. Tranjeri jep idete, por eshte merita … Read More

Alvarez do te grumbullohet. Konfirmohet Kuz per modulin. Icardi…

24/01/2014, 11:29 |

Ndjeshja e se djeles ne dreke do te jete nje ndeshje shume e rendesishme per te gjithe ambjentin Inter. Nje tjeter rezultat negativ, mund ta zhyse ekipin ne nje vorbull negative te rrezikshme, edhe pse duhet konsideruar se … Read More

Kuzmanovic peprara Krishtlindjeve ishte i destinuar te largohej, por tani…

14/01/2014, 17:22 |

Matri eshte larguar nga Milano me drejtim Firenzen: Do te shkoje te luaje deri ne qershor ne huazum tek Fiorentina. Sulmuesi milanist kishte perfunduar sipas mediave ne shenjestren e Interit, e cila kishte propozuar nje shkembim Matri-Kuzmanovic, por … Read More

Sky: “Matri tek Inter? Milan mendon per Kovacic!”

12/01/2014, 0:48 |

Inter ka bere nje hetim tek Milan ne lidhje me sulmuesin Italian Alessandro Matri dhe jane te gatshem te ofrojne si shkembim Zdravko Kuzmanovic. Dirigjentet e Milan jane ne dyshime rreth ketij shkembimi lojtaresh. Sipas gazetarit te SKY, … Read More

Kontakte Inter-Milan, po tentohet shkembimi Matri-Kuzmanovic.

11/01/2014, 17:33 |

Ideja e re e merkatos, e gjitha Made in Milano. Interi dhe Milan jane ne kerkim te profileve te duhura per t’ja dhuruar me pas Mazzarrit dhe Allegrit. Kete lajm sapo e ka shkruar pak minuta me pare … Read More

Gazzetta – Dy dyshime: Kuz-Zanetti dhe Kovacic-Alvarez

05/01/2014, 11:29 |

Dita ne prag te ndeshjes kjo e sotmja qe ka akoma dyshime mbi interpretimet per te hedhur ne fushe ne modulin e tij 3-5-1-1 kunder Lazios. Te dy ne balotazh sic shpjegon Gazzetta dello Sport, persa i perket … Read More

Gazzetta – Nqse largohet Kuzmanovic, «ngrihet» Obi?

02/09/2013, 11:47 |

Gazzetta dello Sport evidenton nje koncept te merkatos, qe do te shoqeroje Interin ne keto ore te fundit perpara mbylljes: nqse askush nuk iken, askush nuk vjen. Edhe ne mesfushe “asgje nuk do te ndryshoje, ne prag te … Read More

Gazzetta – Moratti mbyll merkaton. Tani varet vetem nga largimet.

30/08/2013, 11:38 |

Fjalet e Massimo Morattit, me rastin e mbledhjes te Keshillit te Administrimit, konfirmojne nje pikture shume te qarte: “Mendojme qe kemi bere dicka te rendesishme ne merkato, vetem nese vjen ndonje rast i vecante do te mendojme per … Read More

Branca po punon per Kuzmanovic. Mazzarri kerkon Marquinho-n.

29/08/2013, 14:37 |

Edhe pak dite dhe mbyllet muaji i merkatos dhe dirigjenca e Interit po punon fort per levizjet e fundit. Sipas asaj qe sjell Matteo Barzaghi per Sky Sport, Branca do te provoje qe te shese Kuzmanovic, nderkohe nuk … Read More

Gazzetta – Kuzmanovic dhe Pereira, dy lojtaret ne ikje. Por…

29/08/2013, 11:11 |

Ardhjet e reja do te varen nga largimet. Alvaro Pereira, qe ne Interin e Mazzarrit eshte zevendesuesi i Nagatomo, sipas Gazzetta dello Sport eshte gjithmone e me afer largimit. Eshte folur ne keto dite per nje interesim nga … Read More

SKY – Branca dhe Ausilio po mendojne per shitjet

28/08/2013, 15:36 |

Vetem shitje. Tani per tani Branca dhe Ausilio po mendojne per largimet. Sot largohet Schelotto tek Sassuolo, por ne merkato eshte edhe Kuzmanovic dhe priten te vine oferta per Alvaro Pereira. Interi ka zgjedhur ti mbaje lojtaret me … Read More