Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

kuzmanovic

Metro (UK) – West Ham ofron 5,7 milion euro Interit per…

13/07/2013, 18:45 |

Kuzmanovic, pavarsisht qe eshte prezantuar sebashku me skuadren ne Pinzolo, shume veshtire se do te qendroje edhe sezonin e ardhshem tek Interi.

Mbi mesfushorin serb eshte hedhur ne sulm West Ham. Sipas asaj qe thuhet nga Metro, shoqeria angleze ka … Read More

Agj. Nocerino: “Mazzarri e pelqen, zerat per Interin nuk jane te çuditshme”

13/07/2013, 14:15 |

Vazhdojne te shumte zerat qe flasin per ardhjen e Antonio Nocerinos tek Interi, ndoshta ne nje shkembim me Kuzmanovic. Ne mikrofonat e TuttoMercatoWeb.com, nje nga agjentet e tij, Marco Sommella, nuk e mbyll aspak porten per nje hipoteze te … Read More

CdS – Shkembim Kuzmanovic-Nocerino? Galliani deshiron Ranocchian

13/07/2013, 10:49 |

Zeri per nje shkembim te mundshem mes Kuzmanovic dhe Nocerino qarkullon prej disa ditesh. Milanit do i pelqente te kishte mesfushorin serb, ndersa per mesfushen zikalter objektivi i vertete ngelet gjithsesi Nainggolan. Sic raporton Corriere dello Sport ne … Read More

Sky – Shkembim Kuzmanovic-Nocerino? Per momentin…

12/07/2013, 0:53 |

Po flitet per nje shkembim te mundshem ndermjet Interit dhe Milanit. Lojtaret te cilet po perfliten jane Kuzmanovic dhe Nocerino. Per kete gje kane folur dy agjentet e lojtareve me njeri tjetrin dhe jo vete klubet. Kete e … Read More

Tre skuadra mbi Kuzmanovic. Por Inter nuk e dhuron.

10/07/2013, 15:30 |

Sipas asaj qe na sjellin disa media serbe, Zdravko Kuzmanovic mund te jete nje hap larg lamtumires nga Interi. Lojtari pelqehet shume nga West Ham, ne Premier League. Por mbi te jane interesuar edhe Hamburg-u dhe Hoffenheim ne … Read More

Sky – Te fundit nga merkato dalese: Ja te rejat per Kuzmanovic, Bessa dhe Silvestre!

10/07/2013, 0:06 |

Interi nuk po punon vetem ne merkaton hyrese, por drejtuesit zikalter po punojne fort edhe ne merkaton dalese. Pas huazimit te disa te rinjve diten e sotme, tashme e kane radhen tratativat e shitjes se lojtareve qe nuk … Read More

Nga Gjermania: Kuzmanovic, rikthim ne Bundeslige?

28/06/2013, 18:15 |

Kuzmanovic mesa duket te ardhmen e tij do ta kete larg Interit edhe pse ai erdhi ne Janar tek zikalterit.

Sipas asaj qe shkruhet ne disa media gjermane, Zdravko Kuzmanovic mund te jete ne fundin e … Read More

Sky – Ja kush mund te largohet. Ne dyshim Guarin

07/06/2013, 15:02 |

Matteo Barzaghi, gazetar i Sky ne ndjekje te zikalterve, ka provuar te beje nje liste me ata qe mund te largohen nga Interi kete merkato. Skuadra e Mazzarrit duhet te kete 22 lojtare, dy per rol dhe ndonje … Read More