Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

la meglio gioventu

Cfare shakaje ne Firenze! Shume mire Bardi, Mbaye dhe Benassi. Mirese u ktheve Joel Obi.

07/01/2014, 16:27 |

Rikthehet, si zakonisht, rubrika “La Meglio Gioventu” qe, si perhere, ofron ekskluzivisht hapesira per te rinjte e shkolles zikalter qe kane treguar veten e tyre, si ne menyren negative ashtu edhe pozitive, ne javen e sapo kaluar te … Read More

Super Bardi kunder Super Mario. Personalitet Crisetig, mire Benedetti.

10/12/2013, 14:59 |

Episod tjeter i rubrikes “La meglio gioventu” qe analizon ndeshjet dhe rendimentin e te rinjve zikalter qe zbresin ne fushe ne fundjave, midis Serie A dhe Serie B.

Ne Serie A eshte per tu admiruar dhe … Read More

Shkolla Zikalter – Bardi-Benedetti, dyshja B neutralizon Atalanten dhe Spezia-n. Rikthehen Joel Obi dhe Longo.

05/11/2013, 16:45 |

Nje rubrike e re “La Meglio Gioventu” (Lojtaret e rinj me te mire), qe si zakonisht analizon provat e produktit(lojtaret e rinj) te shkolles zikalter ne fushat e ndryshme te Serie A dhe ne kampionatet me inferiore.