Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

lamela

Miti, enderra dhe nje emer i ri: Interi studion tre sulmues krahu

13/04/2018, 23:12 |

Drejtuesit zikalter kane nje mision te qarte. Te shtojne gola ne ekipin aktual te Luciano Spallettit.

Levizje statike dhe loje e parashikueshme, kane qene keto dy problemet kryesore qe kane bere buje me shume gjate periudhes se krizes te Interit. … Read More

Interi po kerkon nje Salah per Spallettin: dy jane emrat me te perfolur!

06/04/2018, 16:51 |

Interi po kerkon ‘nje Salah’ per Spallettin, ose te jemi me te sakte, po kerkon nje sulmues te djathte qe gjuan me kemben e majte dhe te jete i afte te hyje ne zone e te kete mundesi te hyje … Read More

Inter: pelqehet gjithmone e me shume Lamela por kushton shume. Brozovic…

14/07/2016, 11:33 |

Inter eshte shume aktive ne merkato. Drejtori sportiv Ausilio, ne turin e tij europian mund te ndaloje ne Londer dhe jo vetem per Cuadrado.

Zikalterve, ne fakt i pelqen shume Lamela dhe ne oret e ardhshme … Read More

Inter, levizje e zv. Presidentit Javier Zanetti: Shume shpejt ne tratativa me…

21/06/2016, 9:41 |

Merkato e Interit po hyn ne fazen me te nxehte. Pikerisht per kete arsye, ne keto ore, po leviz edhe zevendes Presidenti i Interit, Javier Zanetti, qe gjate nates duhet te zbrese ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes.

Read More

Lamela do të mbetet një ëndërr? Toure? Nuk është e thjeshtë. Ausilio…

18/06/2016, 10:17 |

Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, është kthyer nga misioni i tij në Angli, me disa qartësi. Mbi të gjitha, Ausilio ka kuptuar se është e vështirë të arrihet tek Erik Lamela sepse Tottenham kërkon një shumë shumë … Read More

Lamela ne shenjestren e Interit, mund te largohet nga Tottenham

14/06/2016, 23:02 |

Eksperienca e Erik Lamela ne Londer me Tottenham Hotspur mund te kete perfunduar.

Pavaresisht nje sezoni shume te mire qe ka zhvilluar me Spurs, ku ishte pjese perberese e nje sulmi me Eriksen, Alli e Kane, argjentinasi mund te rikthehet ne … Read More

Dybala, po Interit edhe pa Champions. Frenohen përpjekjet për Vida dhe Dragovic, për Yaya Toure…

01/05/2015, 7:02 |

Ashtu edhe sic thuhet, merkato nuk fle kurrë. Arrijnë fakte të reja cdo ditë për Interin në webfaqen e Alfredo Pedullas. I pari ka të bëj me Paulo Dybalan, i cili hedh poshtë zërat që Dybala i ka … Read More

Campbell, Ausilio ne sulm! Huazimi eshte i mundshem. Okaka? Derby. Balotelli dhe Icardi…

03/12/2014, 21:30 |

Gianluca Di Marzio per Sky Sport 24 ka folur per merkaton e Inter. Sipas gazetarit, Roberto Mancini ka dhene emrat e Alessio Cerci dhe Erik Lamela qe jane lojtar te veshtire per tu arritur. Klubet respektive nuk i largojne ata si huazim.

Read More

Mediano kiliene dhe sulm nga… Premier League: te rejat e fundit…

17/07/2014, 22:07 |

Mediano nenkupton Gary Medel, sulmi Erik Lamela dhe Stevan Jovetic, pa harruar ndonje hyrje te re te mundshme. Jane ata, ne menyra te ndryshme, veshtiresi dhe dinamike, objektivat e Inter, duke punuar per te bere ekipin e Walter … Read More

TMW: “Inter-Lamela, tani Tottenham hap mundesine e nje huazimi”

03/06/2014, 15:41 |

Portali ne web Tuttomercatoweb na raporton se Lamela ndiqet nga Inter, Napoli dhe Juventus. Argjentinasi kerkon te kthehet ne Serine A pas nje viti negativ ne Londer. Oret e fundit Tottenham ka hapur dhe mundesine per nje huazim … Read More

Gazzetta – Per Guarin jane ore te nxehta. D’Ambrosio nje hap larg.

08/01/2014, 13:44 |

Gazzetta dello Sport e dites te sotme konfirmon: jane ore decizive per te ardhmen e Guarin. Sot per sot, perqindjet per t’u larguar jane te barabarta me ato per te qendruar. Por tani duhet nje nxitim ne nje … Read More

Record: “Lamela do te transferohet tek Interi vetem pasi…”

03/01/2014, 18:18 |

Sipas asaj qe shkruhet sot ne edicionin online te gazetes portugeze Record, blerja e Lamelas nga Interi mund te ndodhe vetem me nje kusht: Pas kalimit te Fredy Guarin tek Chelsea. Per Portugezet kjo duket hipoteza me e … Read More

Gazzetta – Thohir nuk ndryshon ide. Duhet nje sakrifice…

30/12/2013, 14:07 |

Presidenti i ri i Interit ka percaktuar linjen qe duhet te ndiqet dhe nuk ka ndermend te beje asnje hap mbrapa: Autofinancimi duhet te jete menyra e funksionimit te klubit dhe per momentin, prioriteti eshte te rregullohen financat … Read More