Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

largime

Corriere – Inter: ja kush qendron, kush largohet e kush eshte ne dyshim. Gjithcka qe duhet te dini per…

10/05/2017, 10:29 |

Mungojne ende edhe tre ndeshje kampionati, por sic lexohet edhe ne komunikaten e shkarkimit te Piolit, Interi po punon qe tani ne prag te sezonit te ardhshem.

Corriere dello Sport flet per kete gje, dhe mundohet … Read More

Stacioni Inter: Kush qendron dhe kush largohet?

16/05/2014, 12:52 |

Keto kohe eshte folur shume se cili do te qendroje ose jo tek Interi. Por le ti hedhim nje sy ekipit dhe te flasim per lojtaret qe jane ne diskutim ose qe do te largohen.

Ta … Read More

Inter, sa shume largime: Ja te gjithe me radhe repart pas reparti!

13/06/2013, 15:59 |

Sipas mediave Italiane, pas rikthimeve te lojtareve nga huazimet, blerjeve te reja, si dhe lojtaret nga sezoni i kaluar, numri i skuadres aktuale te Interit do te ishte plot 45 lojtare.

Mediat Italiane, ne vecanti Tuttosport … Read More