Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Lautaro Martinez

Zbulohen shifrat: Ja sa do te kushtoje Lautaro Martines dhe si do te ndahen pagesat. Me Icardin…

28/03/2018, 15:29 |

Direkt nga Argjentina zbulohen detajet se sa do te kushtoje ne ralitet Lautaro Martinez dhe detajet e pageses: jo i gjithe fitimi do i shkoje Racing Avelleneda.

Vazhdojne konfirmimet dite pas dite per te ardhmen e Lautaro Martinez: sulmuesi i … Read More

Ne Argjentine – Kritika te medha per Martinez tek Inter: si ka mundesi qe lojtari me i mire i kampionatit te…

25/03/2018, 22:01 |

Ne Argjentine sot ka pasur kritika te shumta per shitjen e Lautaro Martinez tek Interi nga ana e Racing. 

Ashtu si shkruhet sot ne Argjentine nga Doble Amarilla, vijne jo pak kritika ne drejtim te drejtuesve te Racing, sidomos per … Read More

Itali-Argjentine, FORMACIONET ZYRTARE: Jashte Candreva! Lautaro Martinez…

23/03/2018, 21:17 |

Vetem pas pak, ne oren 20:45 do te perballet ne fushen e lojes ne nje miqesore Argjentina dhe Italia.

Ne kete sfide miqesore qe do te luhet ne Manchester ndermejt amerikano latineve dhe te kalterve, nuk do te jete nga … Read More

“Martinez nje fenomen, cfare goditje ke bere Inter. Eshte pak Aguero pak Tevez. Do te behet…”

21/03/2018, 12:59 |

“Lautaro Martinez? Interi ka mare ne skuader nje fenomen te padiskutueshem. Kishte kohe qe nuk shikoja nje lojtar 20 vjecar me keto cilesi. Kam folur me shume njerez te futbollit ne Argjentine dhe te gjiteh me kane thene qe nje … Read More

VIDEO – Degjoni Lautaron teksa thote: “Dortmund? Jo, fati im eshte Interi.”

20/03/2018, 21:38 |

Ndryshimi i dates se perfundimit te merkatos verore i ka bere drejtuesit zikalter qe te levizin ne merkato qe ne kete periudhe.

Nje nga lojtaret qe eshte pothuajse zikalter me sakte mungon vetem zyrtarizimi e tij eshte dhe Lautaro Martinez,Read More

Bombe nga Argjentina – Lautaro Martinez, futet ne mes Dortmund: ne pjate oferte 40 milione dollare!

17/03/2018, 19:04 |

Nje bombe e vertete lajmi qe sjell portali argjentinas TYC Sports dhe qe raporton FcInterNews.it. 

Ja cfare shkruan TYC SPORTS:

Borussia Dortmund me sa duket ka vene ne pjate per Racing 40 milione dollare per te siguruar sherbimet e Lautaro … Read More

Transfermarkt – Sa eshte vlera e Lautaro Martinez? Eshte lojtari i dyte me i shtrenjte ne Ameriken Latine

14/03/2018, 15:24 |

Ne faqet e edicionit online te Fox Sports Brazil gjen hapsire nje klasifikim i vecante qe ve ne liste lojtaret me te shtrenjte te Kupes Libertadores.

Ky klasifikim eshte bazuar tek shifrat e sajtit te specializuar Transfermarkt.

Ne vendin e … Read More

Agjenti i Lautaro Martinez: “Ja sa i sigurt eshte kalimi i tij tek Interi dhe arsyet qe pranoi! Nese Icardi…”

13/03/2018, 12:21 |

Interi ka siguruar talentin me te madh te kampionatit argjentinas. Behet fjale per lojtarin e Racing, Lautaro Martinez.

Klubi zikalter ka arritur te djege konkurencen e shume klubeve europian dhe italian, duke siguruar keshtu sherbimet e sulmuesit te talentuar qe … Read More

Lajme te mira, te grumbulluarit e Argjentines: eshte Lautaro Martinez. Icardi…

12/03/2018, 18:03 |

Gjate dites se sotme eshte zyrtarizuar lista e te grumbulluarve te teknikut Sampaoli.

Sipas lajmeve te fundit nga Argjentina, kjo kombetare ka publikuar sot listen e te grumbulluarve. Mauro Icardi nuk figuron ne listen e Jorge Sampaolit per dy ndeshjet … Read More

Rolando Zarate, agj. Martinez: “Lautaro do te shkoje tek Interi per 24 mln. Transferimi do behet…”

08/03/2018, 16:01 |

Te tjera konfirmime per sa i perket transferimit qe nuk mund te mohohet me tashme: Lautaro Martinez tek Interi.

Kete gje, kesaj radhe e shpreh agjenti i lojtarit te Racing Avellaneda, Rolando Zarate, i cili eshte intervistuar per Tyc Sports … Read More

VIDEO – Lautaro Martinez i papermbajtshem, tjeter gol i tij me Racing

05/03/2018, 11:42 |

Lautaro, a di te ndalesh ndonjere? Me sa duket, jo!

Pas tripletes se tij ne Kupen Libertadores, ku i vetem i dha nje fitore spektakolare skuadres se tij, ja tek vjen nje perle tjeter e djaloshit.

Dje, gjate nates, skuadra e … Read More

Lautaro tek Racing deri ne dhjetor? Inter…

05/03/2018, 10:40 |

Lautaro Martinez vazhdon te shenoje gola per skuadren e tij Racing dhe ne merkato vazhdon te ndihet gjithmone e me shume lojtar i Interit. 

Sipas lajmeve te fundit drejtuesit e Racing i kane bere nje oferte zikalterve per ta mbajtur … Read More

Argjentina, ja lista e lojtareve te grumbulluar per ndeshjet me Italine dhe Spanjen. Icardi…

01/03/2018, 17:59 |

Sipas asaj qe tregon ESPN, tranjeri i Argjentines, Jorge Sampaoli ka vendosur listen e te grumbulluarve per dy miqesoret e radhes. Duket se nuk ka paqe per kapitenin zikalter me kombetaren.

Pas grumbullimeve pas nje mungese te gjate ne kombetare per … Read More

Lautaro Martinez: ja data e vizitave mjekesore tek Interi

01/03/2018, 11:40 |

Nderkohe qe Lautaro Martinez po shkelqen ne Argjentine, mediat dhe tifozeria vendase po shtyjne shume teknikun e kombetares argjentinas te grumbulloje talentin e Racing.

Ky grumbullim i mundshem i tij mund te sjelle nje lajm te gezueshem per te gjithe … Read More