Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Lautaro Martinez

Sa i sigurt eshte transferimi i Lautaro Martinez tek Interi?

28/02/2018, 19:22 |

“Che Lautaro” (Cfare Lautaroje) hapeshin gazetat sot ne Argjentine por nuk mbeten prapa as mediat italiane qe e kane cuar ne qiell super talentin argjentinas qe po shkelqen tek Racing.

Pas paraqitjes mbreslenese dje ne Copa Libertadores, ai tha ne … Read More

VIDEO – Inter, ke bere goditjen e viti me Lautaro Martinez? Triplete e djaloshit ne Coppa Libertadores

28/02/2018, 10:39 |

Tifozet zikalter kane filluar qe tani te enderrojne per te ardhmen e Lautaro Martinez me bluzen zikalter sepse pikerisht keshtu eshte e ngjyrosur e ardhmja e tij: zikalter.

Me sa duket, Interi ka bere nje nga goditjet me te mira … Read More

Lautaro Martinez-Inter, sot priteshin firmat. Ka marreveshje totale, ja shifrat. Racing…

06/02/2018, 17:51 |

Te gjitha mediat ne Itali flasin per te rejat me te fundit sot nga pista Lautaro Martinez dhe se Interi eshte e bindur se e ka ne dore lojtarin.

Dje, gjate nates italiane, ne Buenos Aires, … Read More