Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 23, 2021

Scroll to top

Top

lavezzi

Thohir, 60 milionë nga xhepi i tij dhe Ausilio ia fillon punës: drejt Ayew, Fekir nën vëzhgim. Gjithashtu…

31/03/2015, 9:43 |

Erick Thohir nuk prapësohet, por dyfishohet. Edhe më shumë. Duke iu referuar edicionit të sotëm të la Gazzetta dello Sport, në fakt, manjati indonezian ka vendosur që nga xhepi i tij t’i vendos 60 milionë euro në arkat … Read More

CdS – Hernanes, një shkëmbim me PSG për Lavezzi?

05/03/2015, 10:09 |

Koha e largimeve nga shtëpia e Interit, me ndjenjën që do të ketë shumë lamtumira. Një nga to, sipas Corriere dello Sport, mund të jetë ajo e Hernanes. “Për brazilianin, në dhjetor, kishte një interesim për të nga … Read More

Pedulla: “Inter, zgjedhja ne mbrojtje eshte Murillo-Dragovic. Lavezzi po, optimizem edhe per…”

27/02/2015, 0:49 |

Alfredo Pedulla ben nje permbledhje per merkaton zikalter, mes te tashmes, dhe te ardhmes per nje afat te gjate:

“Inter mendon per te ardhmen, me vemendje te madhe. Kualifikimi ne Europa League sjell ardhjen e FelipesRead More

Icardi largohet në qershor? Interi e di si t’i investojë 40 milionët! Toure, Gignac, Babacar, Lavezzi, Schmelzer.

25/02/2015, 11:24 |

Icardi largohet për 40 milionë? Interi tashmë e di se si do t’i investonte ato para në rast të largimit të argjentinasit. Na siguron Gazzetta dello Sport, e cila gjithashtu jep edhe emrat e transferimeve të mundshme në rast të largimit … Read More

Lavezzi, agjenti ne Milano: takim i mundshem me Interin, ja situata!

25/02/2015, 0:23 |

Champions, Europa League, ndeshje dhe pak merkato. Eh po, kjo nuk mungon kurre.

Dhe prezenca (sot) e agjentit te Lavezzi ne Milani ndez dritat (zikalter) dhe te dhenat. Mund te kete takim mes perfaqesuesit te lojtarit dhe Interit, interesimi … Read More

Nga Argjentina: Lavezzi tek Inter per 25 milione euro

20/02/2015, 23:19 |

Gazetari i La Nacion, Juan Pablo Varsky, permes profilit te tij e Twitter, shkruan ate qe do te ishte nje bombe e vertete e merkatos:

Ezequiel Lavezzi do te kaloj tek Inter ne qrshor per 25 milione euro. … Read More

Inter, per qershor mendohet shkembimi Lavezzi-Guarin: situata

24/01/2015, 1:06 |

Inter nuk ndalet dhe shikon tutje. I zhytur ne treg, mendon edhe per qershorin.

Enderra quhet Ezequiel Lavezzi! Inter ne keto dite ka qene ne kontakte me PSG dhe ka provuar te arrij tek nje tratative qe … Read More

Gazzetta – Mercato nuk ndalet, mediana ndryshon pamje: emrat…

10/01/2015, 9:12 |

Merkato nuk ndalet, edhe pse tani behet obligative te punohet ne dalje.

Per Shaqirin, Interi ka levizur menjehere, mirepo tani duhen te holla per t’i dhene Mancinit perforcimet e kerkuara ne mesfushe. Sipas raporteve te Gazzetta … Read More

Shaqiri para te gjitheve, Inter tani shpejton: gati te barazohet oferta e Liverpool. QPR propozon nje shkembim…

06/01/2015, 0:12 |

Inter, all in per Xherdan Shaqirin dhe Ezequeil Lavezzin.

Pa harruar kerkimin per nje mediano te ri (Lucas Leiva dhe Lass Diarra) emrat aktual, merkato zikalter vazhdon me synimin per t’i vene ne dispozicion Mancinit nje tjeter sulmues pas Lukas Podolski.

Sa … Read More

Interi po luan karten e deshires se Shaqirit, nje tratative e zhvilluar mire. Lavezzi? Kushton me pak, por…

05/01/2015, 20:38 |

Sic tregon Luca Marchetti, Interi ka gati oferten per Shaqirin e cila do te jete nje huazim me detyrim blerje. Kjo oferte mund te kenaqe jo pak Bayern. Liverpooli mund te paguaje direkt 14 milione euro dhe keshtu … Read More

SKY – Lavezzi, neser takim Inter-PSG? Diarra…

30/12/2014, 0:08 |

Ne studiot e Sky Sport behet nje permbledhje sa i perket merkatos se Inter qe behet gjithmone dhe me e gjalle, duke prekur emrat e LavezziPodolski dhe Diarra.

Lavezzi – Kontrata e tij skadon ne 2016. Inter dhe Napoli enderrojne argjentinasin. Lavezzi … Read More

Sky – Podolski nuk do te jete sulmuesi i vetem dhe nuk perjashton Lavezzin! Do te ishte…

29/12/2014, 22:05 |

Mario Giunta ne studiot e Sky ka folur per Ezequiel Lavezzin dhe per mundesite e Inter qe ta sjell lojtarin ne Milano.

“Mancini kerkon dy sulmues krahu, nese do te arrinte Podolski se bashku me Lavezzin do te ishte … Read More

Cerci mbetet ne pole position, Pocho larg. Campbell, nje zgjidhje…

06/12/2014, 13:55 |

Objektivi kryesor i merkatos zikalter mbetet Alessio Cerci.

Ish-sulmuesi i Torinos qe ka kaluar tek Atletico Madrid ne merkaton e vere per nje shifer rreth 16 milione, nuk eshte duke gjetur fat te vecante ne “Calderon” … Read More

Lavezzi enderron rikthimin ne Itali, eshte edhe Inter. Ka dy pengesa…

04/12/2014, 21:11 |

Ezequiel Lavezzi enderron gjithmone e me shume nje te ardhme te larget nga Paris Saint-Germain, ndoshta, nje rikthim ne Itali.

Zeri fillon te marr forme me kembengulesi me te madhe edhe pertej Alpeve, ku e perditshmja Le … Read More