Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 26, 2021

Scroll to top

Top

lavezzi

Lavezzi, Jovetic, Lucas: Interi kerkon nje sulmues. Kush do te jete i zgjedhuri?

07/12/2013, 12:00 |

Interit i mungon nje sulmues. Walter Mazzarri e di dhe ja ka kerkuar Brancas dhe Ausilios, te pakten keshtu thone informatat. Jane dy rreziqet qe mund te ndodhin: te lodhesh shume Palacion dhe te humbasesh trenin Champions. Nje … Read More

Lavezzi: “Inter? Ne janar mund te ndodhe gjithcka.”

06/12/2013, 12:24 |

Gjate nje eventi te organizuar nga sponsori i tij, Ezequiel Lavezzi ka folur edhe per momentin e PSG dhe per te ardhmen e tij: “Nuk mund te perjashtoj nje largim timin ne janar. Serie A? Nuk e di, … Read More

Corriere – Lavezzi ne krye te listes, por eshte e nevojshme te vleresohen…

04/12/2013, 10:18 |

Sic shkruan sot Corriere dello Sport, Ezequiel Lavezzi qendron nje nder lojtaret ne liste me te mirepriturit nga Walter Mazzarri edhe pse karakteristikat e tij jane prej sulmuesi te dyte. Tekniku zikalter e ka stervitur tek Napoli. Midis … Read More

SKY – Jo Lavezzit. Megjithate Inter-PSG eshte nje rruge e hapur. Dy alternativa…

03/12/2013, 21:06 |

Zikalterit dhe Lavezzi jane larg, edhe per shkak te karakteristikave te lojtarit, por Inter dhe Paris Saint Germain jane gjithmone afer. Raportet mes dy shoqerive jane te shkelqyera, dhe pikerisht per kete mund te hapen pista te reja … Read More

SKY – Nuk eshte Lavezzi tipi i lojtarit te kerkuar nga Mazzari. Kerkesa e vertete…”

03/12/2013, 20:56 |

Nuk eshte Pocho Lavezzi prototipi i lojtarit te ndjekur nga Interi, por behet fjale per nje lojtar me karakteristika te ndryshme. Kete lajm jep direkt Mario Giunta, analisti i SKY:

Nuk duhet folur per endrra, por … Read More

Sky – Agjenti i Lavezzi eshte ne Milano, por zyrtarisht per…

03/12/2013, 12:15 |

Sulmi i Interit per Ezequiel Lavezzi, sulmuesin e Paris Saint Germanin, ne muajin e ardhshem te Janarit mund te konkretizohet me vertet.

Sipas asaj qe raporton Sky Sport, agjenti i Pocho-s, Alejandro Mazzoni eshte ne Milano … Read More

SKY – Mazzarri deshiron nje sulmues te mire dhe nje lojtar krahu. Pereira…

02/12/2013, 12:03 |

Kane patur mundesi te flasin te shtune ne darke kur Thohir ka takuar Mazzarrin ne darke, ne grumbullimin e skuadres ne Appiano Gentile. Tekniku zikalter i ka kerkuar atij dhe drejtuesve zikalter dy perforcime: nje sulmues dhe nje … Read More

Interi tek Thohir, ja 3 blerjet e para…

26/07/2013, 13:27 |

Ceshtjet e shoqerise, persa i perket Morattit dhe Thohir, nuk po e shperqendrojne Interin nga objektivat kryesore te meraktos te skuadres zikalter, duke konsideruar qe skuadra ne dispozicion te Mazzarrit nuk eshte kompletuar akoma, mbi te gjithe persa … Read More

Lavezzi tek Interi? Eshte nje ekuacion natyral, por shancet…

11/07/2013, 16:40 |

Ezequiel Lavezzi tek Interi? Shume veta, sidomos pas fjaleve te Massimo Morattit, i cili tha qe tek Interi ndoshta do te vije nje top player kane filluar te hipotezojne per nje transferim te mundshem te Il Pocho-s tek … Read More

Thohir enderron Interin e tij me dyshen Lavezzi-Jovetic

01/06/2013, 22:05 |

Nderkohe qe tratativat ndermjet Erick Thohir dhe Massimo Morattit vazhdojne, ndermjet hipotezave nese do te shitet krejt klubi apo do te kete partnership, i riu indonezian fillon te enderroje se si do te ishte Interi i tij i … Read More