Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Legjendat

Kater moskutieret e Interit qe do te largohen. Ja numrat e tyre…

18/05/2014, 15:21 |

Sot tek Interi mbyllet nje ere. Do te largohen nga futbolli dhe nga bluza zikalter kater lojtare qe kane shkruar historine e Interit. Zaneti, Samuel, Cambiasso dhe Milito.

Gazzetta dello Sport shkruan statistikat e tyre dhe … Read More