Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Lele Oriali

SportMediaset – Inter, do te rikthehet Oriali ne vend te Sabatinit?

28/03/2018, 21:55 |

Rikthehet nje njohje e vjeter ne orbiten Inter: Behet fjale per legjenden zikalter brenda dhe jashte fushe Lele Oriali.

Sipas asaj qe shkruan sot Sport Mediaset, ne fakt, Suning ka mundesi qe ti besoje team manager aktual te Kombetares Italiane … Read More