Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

lennon

Ne Angli: “Inter pergatit oferten per Lennon: ja kerkesa e Spurs…”

20/12/2014, 23:52 |

Inter po pregadite te formuloj nje oferte per Aaron Lennon.

Lojtari nuk eshte ne zemergjeresine e Pochettino dhe eshte kerkuar edhe nga Hull City e QPR, qe e duan ne huazim. Tottenham, ashtu sic shkruan Daily Star, … Read More

Ausilio 3 dite ne Londer per Lennon. Guarin? Befasi, Spurs jane te interesuar per…

20/12/2014, 12:47 |

Vazhdon kerkimi ngulmes per nje sulmues krahu per te ia dhuruar Roberto Mancinit dhe Gazzetta dello Sport zhvendos fokusin ne nje emer te vjeter te Inter, qe ishte i paarritshem para pak kohesh por tani eshte plotesisht i arritshem.