Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

leonardo

SKY – Leonardo, eshte shume heret. I pelqen Thohir dhe Morattit, por…

31/07/2013, 19:09 |

E kishte lene te kuptohej te premte ne mengjes kur disa gazetareve u kishte thene ne menyer informale, qe tratativa eshte ne nje pike te mire, por nuk eshte akoma momenti per te propozuar emrat nga ana e … Read More

StudioSport – Leonardo drejtori gjeneral i ardhshem i Interit. Me te…

23/07/2013, 14:00 |

Jane ore shume te nxehta ne frontin e shoqerise ne shtepine zikalter. Massimomo Moratti eshte ne kontakt te vazhdueshem me njerezit e tij te besuar per te kuptuar nese ka garancite e duhura per te pranuar propozimin e … Read More

Shtypi italian: Thohir-Inter, po vjen fundi. Prenotohet noteri dhe ngrihet oferta.

22/07/2013, 9:59 |

Erick Thohir ben nje hap tjeter drejt blerjes te shumices te aksioneve te Interit, qe per shume do te thote blerja e 75% te paketes aksionare te klubit zikalter. Shtypi italian eshte i bindur: brenda javes gjithcka do … Read More

Thohir synon Leonardon: parashikohet nje takim ne Londer, roli i tij…

21/07/2013, 19:25 |

Me doreheqjen e Leonardos nga posti drejtues tek Paris Saint Germain, emri i tij po fillon te permendet gjithmone e me shume si nje nga pikat kyce te Interit te ri te Erick Thohir dhe Massimo Moratti. Zbulimet … Read More

Ne France te sigurte: “Leonardo, tashme Interi e pret”.

11/07/2013, 23:50 |

Mund te jete me te vertete Interi mbrapa largimit te Leonardos nga PSG. Keshtu shkruan me shume siguri portali francez Foot01.com, sipas se ciles drejtori sportiv, ne detyre deri ne fund te gushtit ne klubin transalpin, do te … Read More

Sky – Leonardo-PSG mer fund! Por Interi…

11/07/2013, 0:20 |

Leonardo sot ka dorezuar ‘celsat’ e PSG, dhe klubi e ka pranuar dorheqjen e tij. Ish tranjeri i Interit ka vendosur qe te largohet nga detyra ne klub pasi Federata Franceze e skualifikoi per nje vit pas te … Read More

Lajm shokues, Leonardo: Ka dhene doreheqjen nga drejtori sportiv i PSG!

10/07/2013, 13:16 |

Deklarate e papare qe vjen nga Franca: Leonardo nuk eshte me drejtor sportiv i Paris Saint-Germain. Braziliani ka paraqitur doreheqjen nga posti i tij pikerisht kete pasdite. Per te zbuluar lajmin kane qene Equipe dhe televizioni beIN Sport. … Read More