Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Lindelof

Në mbrojtje mendohet edhe për Lindelof: kushton rreth 20-25 milionë. Vije në qoftë se…

29/04/2017, 10:29 |

Interi është shumë i gjallë në merkato dhe mbi të gjitha në mbrojtje, një repart i cili këtë sezon ka lënë shumë për të dëshiruar dhe që e ka bërë të qartë se duhet bërë investime nga ana … Read More

SOS ne mbrojtje: Interi ne Janar do te hidhet ne sulm. Emra te nxehte Lindelof dhe Darmian…

04/10/2016, 9:37 |

Numrat thone se Interi ka probleme ne mbrojtje dhe se ne Janar klubi zikalter duhet te hidhet ne sulm per te sjelle ne Milano disa perforcime.

Sipas mediave ne Itali, dy jane pozicionet per tu permiresuar: … Read More

SportMediaset – Skaut te Interit ne Da Luz: vezhgohen Semedo dhe Lindelof

14/09/2016, 17:48 |

Mbreme, ne tribunat e Estadio Da Luz te Lisbones, ishin disa vezhgues zikalter per te ndjekur ndeshjes mes Benficas dhe Besiktas.

Skautet zikalter – sic raportohet nga redaksia e SportMediaset – kane ndjekur me vemendje mbrojtesin … Read More

Lindelof, Inter ka provuar deri ne fund. Tratativa ka deshtuar per shkak te FPF dhe ne janar…

03/09/2016, 16:20 |

Inter ka provuar te kompletoj ekipin ne dispozicionin e De Boer duke kerkuar te transferoj nje mbrojtes.

Dirigjenca zikalter ka provuar edhe ne diten e fundit te merkatos per te sjellur ne Milano nje lojtar per … Read More

SportItalia – Inter ka bllokuar Garay, lojtari pret. Lindelof…

19/08/2016, 0:05 |

Eshte eksperti i merkatos, Alfredo Pedulla, ai qe jep zhvillimet e reja te merkatos se Interit dhe flet kryesisht per mbrojtjen. Garay, nje emer tashme i njohur, dhe Lindelof, nje emer qe ka disa dite qe eshte shfaqur ne radarin … Read More