Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

lisandro lopez

Lisandro Lopez, cfare e ardhme e pret mbrojtesin argjentinas?

26/04/2018, 15:51 |

E ardhmja e Lisandro Lopez me siguri eshte vendosur dhe duket se eshte larg Interit dhe Milanos. 

Ai erdhi ne huazim te thjeshte prej 500 mije eurosh tek zikalterit ne janar nga Benfica dhe nuk do te blihet nga klubi … Read More

Sky – Candreva jashte? Spalletti ka nje ide te re: mbrojtje me tre! Cancelo dhe Lisandro…

13/04/2018, 22:42 |

Me Brozovic te skualifikuar dhe Vecino qe nuk ja ka dalur per t’u grumbulluar per arsye fizike, Interi do te paraqitet ne Bergamo me mesfushe te reduktuar.

Ne sulm, duket se flamurin e bardhe do e ngris edhe Antonio Candreva … Read More