Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

lista Uefa

Karamoh pershendet Interin dhe lista e UEFA reduktohet ne 19 lojtare: ja te perjashtuarit

01/09/2018, 14:17 |

Nje mirupafshim nga Yann Karamoh, qe ka kaluar te Bordeaux ne huazim nje vjecar, shkakton menjehere efekte te Interi.

Kete raporton Corriere dello Sport qe tregon se si largimi i sulmuesit te ri francez nga Milano do te kete pasoja … Read More

Inter, problemi eshte lista Uefa: duhen shitur lojtare! Ja kush rrezikon shitjen…

27/02/2018, 12:40 |

Rregullat e lidhura me Fair Play Financiar rrezikojne qe te krijojne nje problem tjeter tek Interi ne rast te nje kualifikimi te mundshem te zikalterve ne Champions League ose ne Europa League: problemi ka te beje me listen UEFA.

Sipas … Read More