Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Liverpool

Inter-Lucas Leiva, transferimi eshte afer. Po pritet vetem ‘OK’ nga Suning. Alternativat jane…

27/12/2016, 11:01 |

Liverpool ka dhene pelqimin e tij per huazimin me te drejte blerje (jo detyrim) per Lucas Leiva, e mesfushori brazilian pritet te jete perforcimi i repartit te mesfiushes per Stefano Pioli ne kete janar.

“Pikerisht per … Read More

Shaqiri para te gjitheve, Inter tani shpejton: gati te barazohet oferta e Liverpool. QPR propozon nje shkembim…

06/01/2015, 0:12 |

Inter, all in per Xherdan Shaqirin dhe Ezequeil Lavezzin.

Pa harruar kerkimin per nje mediano te ri (Lucas Leiva dhe Lass Diarra) emrat aktual, merkato zikalter vazhdon me synimin per t’i vene ne dispozicion Mancinit nje tjeter sulmues pas Lukas Podolski.

Sa … Read More

Gazzetta: Balotelli i ofrohet Interit

27/12/2014, 13:36 |

La Gazzetta dello Sport raporton se agjenti i Mario Balotellit, Mino Raiola i ka ofruar Interit sherbimet e klientit te tij ne forme huazimi me opsion te blerjes ne fund te sezonit. Raiola i ka telefonuar Interit qe … Read More

“One night in Istanbul”: Milan-Liverpool 3-3, finalja e Champions behet nje film!

11/09/2014, 22:33 |

Per te gjithe popullin zikalter nata e Stambollit, ajo e famshme finale e humbur nga Milani kunder Anglezeve te Liverpool (nga 3-0 ne 3-3 dhe me pas humbje me penallti), do te mbetet gjithmone nje nga talljet me … Read More