Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

longo

ZYRTARE – Longo i thote lamtumire Interit, shitet ne Spanje te Huesca

05/07/2018, 22:53 |

Samuele Longo nuk eshte me nje lojtar nen pronesine e Interit.

E tashme per kete gje ka ardhur edhe vet zyrtarizimi nga ana e klubit qe konfirmon largimin e sulmuesit italian drejt Spanjes me destinacion Huescan.

Ore me pare … Read More

Cagliari i Longos fiton 9-8 me penallti pas rezultatit 4-4 ne Kupen e Italise. Longo shenon dy gola te bukur…

05/12/2014, 16:35 |

Samuele Longo behet protagonist ne ndeshjen e Kupes se Italise, Cagliaro-Modena, e cila u luajt dje.

Koha e rregullt mbaroi 4-4, dhe Samuele Longo shenoi dy gola shume te bukur pasi hyri si zevendesues. Talenti i … Read More

U21 Itali-Serbi: Gjysma e futbollisteve tek Italia nga Interi! Ja notat e tyre…

06/09/2014, 15:33 |

Italia Under 21 e Gigi di Biagio mund Serbine e cila shkoi edhe ne avantazh 2-0, por Italianet e vegjel e kthyen kete rezultat.

Nisja e lojes nga lojtaret Italian ishte shume zhgenjyes por ata fshine … Read More

Aksi Inter-Cagliari: 4 milion euro per Benedetti. Ja shifra per blerjen e Longos. Crisetig…

08/07/2014, 15:12 |

Interi vazhdon te grumbulloje nje thesar te vogel. Ne diten e djeshme zikalterit kane mbyllur nje operacion te dyfishte me Cagliarin e Zeman.

Interi ka shitur ne menyre perfundimtare Simone Benedetti tek ekipi ishullor per 4 milion … Read More

Sky – Rabiot, oferta e Interit eshte pranuar nga PSG. Longo tek Cagliari. Astori dhe Rolando…

03/07/2014, 23:50 |

Interi eshte levizur e fundit por Thohir ka nje marveshje me Presidentit e PSG per Rabiot dhe keshtu eshte ne avantazh ndaj Juventusit(qe ka akordin me lojtarin) dhe Romes. Eshte bere nje oferte te klubi Parizien qe ne … Read More

Longo pret bileten per ne Spanje. Lojtari do te largohet me nje formule…

28/01/2014, 19:56 |

Mesa duket Ausilio udhetoi perpara dy ditesh ne Spanje vetem per kete ceshtje: Samuele Longo do te huazohet deri ne fundin e sezonit tek Rayo Vallecano.

Lojtari do te kaloje ne Spanje me nje huazim … Read More

Gazzetta – Longo, Interi i kerkon 4 milion Verones…

17/01/2014, 16:34 |

Gazzetta dello Sport flet per situaten qe lidhet me Samuele Longon. Lojtari i talentuar Italian i cili eshte huazuar tek Verona nuk po gjen hapsiren te cilen ai deshironte ne fillim te sezonit, dhe tashme eshte nje hap … Read More

Inter, sa shume largime! Branca dhe Ausilio po punojne per daljet: ja situata…

17/08/2013, 17:53 |

Mungojne dhe pak dite nga mbyllja e merkatos. Dhe dirigjenca e Interit ka akoma shume per te punuar. Jo vetem ne blerje por dhe ne shitje. Mazzarri do nje formacion ne ngushtuar dhe per ta kenaqur Branca dhe … Read More

Longo dhe Duncan pershendesin: destinacionet…

15/08/2013, 19:45 |

Java e ardhshme do te karakterizohet nga dy largime nga skuadra e Interit: Longo dhe Duncan. Te hene Marco Branca pritet ne Livorno per te firmosur rikthimin e Alfred Duncan tek ekipi livornez, i cili nuk ka arritur … Read More

Dr. Pergj. i Verona-s: “Longo? I eshte premtuar Livornos”

06/08/2013, 12:16 |

I intervistuar nga mikrofonat e Sky Sport, drejtori i pergjithshem i Veronas Giovanni Gardini ka deklaruar pozicionin e ekipit te tij ne lidhje me sulmuesin zikalter Samuele Longo, prej kohesh nje objektiv i Veronaes dhe Livornos: “Ne eshte e … Read More

Longo, cfare po ndodh? Nuk niset per ne Amerike, por…

02/08/2013, 14:15 |

Eshte me te vertete e vecante situata qe po ndodh me Samuele Longo. Ajo qe duhet te ishte nje huazim i thjeshte po kthehet ne nje situate te veshtire. Sulmuesi nuk duket se e aprovon destinacionin Livorno por … Read More

Agj. Longos ne zyrat e Inter: vjen po-ja drejt Livornos?

01/08/2013, 12:22 |

Ore te nxehta per te ardhmen e Samuele Longo. Sipas asaj qe sjell Matteo Barzaghi i Sky Sport, sapo ka lene zyrat e Interit agjenti i tij, Renzo Contratto. Sulmuesi duhet te zgjedhe midis Livornos (destinacion i mirepritur … Read More

Gazzetta – Schelotto drejt largimit. Ndersa aksi Inter-Livorno

31/07/2013, 10:58 |

Gazzetta dello Sport ne numrin e sotem flet edhe per operacionet ne dalje tek Interi, ku flitet per Ezequiel Schelotto: “Pervec Silvestre, i cili ka perfunduar tek Milan, edhe Schelotto eshte duke u vendosur diku tjeter. Mes destinacioneve … Read More

Gazzetta: Shume shpejt nje oferte per Taider. Neser mbyllet per Longo?

28/07/2013, 10:55 |

Objektivi Taider. Sipas asaj qe raporton Gazzetta dello Sport, Interi eshte i interesuar te beje nje goditje ne merkato duke marre mesfushorin e Bolognas, vleresimi i te cilit per momentin eshte shume i ekzagjeruar (flitet per 20 milion). … Read More