Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

lotito

Lotito: “E dinim qe De Vrij kishte akord me Interin. Por nuk kuptoj pse Interi beri presion duke thene se…”

29/05/2018, 20:34 |

“Nuk me pelqen te kthehem prapa. Kemi humbur. Lazio mund te kishte nje pozite tjeter ne klasifikim, dihet nga te gjithe”.

Ky eshte mendimi i Claudio Lotito 9 dite pas humbjes me Interin. Presidenti i Lazios eshte kthyer te flas … Read More

Inter, Candreva behet i yti brenda 48 oreve: ja detajet. Ne daten 04 gusht…

30/07/2016, 9:43 |

Tratativa vazhdon me hapa te shpejte: ndermjet Antonio Candrevas dhe Interit tashme distanca eshte reduktuar shume dhe e perditshmja Italiane, La Gazzetta dello Sport tregon te gjithe situaten ne detaje.

Ja cfare shkruhet nga Gazzetta:

Read More

Premium Sport – Lotito mund t’i bej nje zbritje Interit per Candrevan

20/07/2016, 1:39 |

Claudio Lotito hap per shitjen e Antonio Candreva per me pak se 25 milione euro.

Sic raporton Premium Sport, presidenti i Lazios ka kuptuar qe Chelsea nuk eshte shume e interesuar per lojtarin italian dhe per … Read More

SKY: Per Hernanes, pritet vetem ‘PO’ e Lotitos

28/01/2014, 18:28 |

Sipas Sky, Inter eshte i gatshem t’i jap Lazios nje oferte prej 11 deri 12 Milionë Euro, plus Ibrahima Mbaye ne menyre qe t’i siguroje sherbimet e mesfushorit Brazilian, Hernanes. Marco Giunta raporton per Sky Studio qe po … Read More

Per Hernanes, gati 15 milione. Keto jane ata qe do sakrifikohen.

16/01/2014, 15:12 |

Interi ka bere nje sondazh per Hernanes dhe si duket ka marre OK e lojtarit. Lotito mund ta shese ‘profetin’ per 15 milione €. Ja dhe situata sipas ekspertit te merkatos te SKY Alessandro Sugoni, nga editoriali i … Read More