Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

Lucas Biglia

Suning, cfare goditjesh: Oblak per Handa nese largohet. Nga Alexis te Verrati: te medhenjte ne shenjester!

24/01/2017, 17:56 |

Te gjithe konfirmojne: Suning, ne vere, do te ndertoje nje Inter te madh.

Gjithcka do te filloje nga mbrojtja. “Prioriteti eshte te meret nje mbrojtes krahu teper i forte, me mire nese eshte i majte – … Read More

CdS – Gabigol po, pastaj një mesfushor: emrat

09/08/2016, 9:20 |

Rreth 20 milionë në plusvalencë dhe rreth 25 milionë për katër prurje: ky është bilanci pozitiv i merkatos së Interit. Ndërsa tani ka akoma hapësirë për disa goditje përfundimtare. Sipas Corriere dello Sport, Suning do t’i dhurojë dy … Read More