Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Lucas Leiva

Corriere – Luiz Gustavo, Badelj, Krychowiak dhe Kranevitter pelqehen me shume se Lucas Leiva. Pastaj…

30/12/2016, 12:11 |

Investime te medha per Interin: kjo gje i eshte transmetuar nga Suning, Piolit dje ne takimin kinez. 

“Nese do te ishte per ta, do te kishin planifikuar qe Janari te ishte nje merkato e nje niveli … Read More

Lucas Leiva eshte gjithmone e me afer Interit. Brenda te dieles vizitat mjekesore?

29/12/2016, 11:23 |

Jane ore pritje keto qe po kalojne per Lucas Leiva.

Braziliani po pret qe tratativa per kalimin e tij ne Milano te kryhet. Ai dhe Liverpool kane dhene ‘ok’ per kete transferim ne huazim me te … Read More

Ciao Melo, vjen Lucas Leiva. Por nuk eshte gjithcka: vjen edhe nje mbrojtes krahu, plus…

28/12/2016, 11:27 |

Nje largim dhe nje blerje e re ne shtepine Inter per janarin duket se tashme eshte bere: jashte Felipe Melo, brenda Lucas Leiva.

Corriere dello Sport konfirmon gjithcka: “Lucas Leiva dje ishte ne pankine per 90 … Read More

Me ardhjen e Lucas Leiva largohet Felipe Melo? Braziliani ka oferta nga…

27/12/2016, 11:38 |

Lucas Leiva eshte gati te zbarkoje keshtu ne boten Inter dhe gjithcka do te behej me e thjeshte sikur Felipe Melo te largohej menjehere nga skuadra. 

Ish-lojtari i Galatasaray ka nje propozim konkret nga Palmeiras, por … Read More

Inter-Lucas Leiva, transferimi eshte afer. Po pritet vetem ‘OK’ nga Suning. Alternativat jane…

27/12/2016, 11:01 |

Liverpool ka dhene pelqimin e tij per huazimin me te drejte blerje (jo detyrim) per Lucas Leiva, e mesfushori brazilian pritet te jete perforcimi i repartit te mesfiushes per Stefano Pioli ne kete janar.

“Pikerisht per … Read More

Gazzetta – Ne mesfushe del ne pah emri i Lucas Leiva. Nderkohe Gnoukouri…

23/12/2016, 11:13 |

Nga emrat e mundshem per tu blere nga Interi per repartin e mesfushes, del ne pah ai i Lucas Leiva ne oret e fundit. 

Po, braziliani me pashaporte italiane qe luan tek Liverpool eshte lidhur disa … Read More

Jo vetem Yaya Toure, alternativat e mundshme jane Lucas Leiva e Alex Song

15/04/2015, 23:40 |

Ne kerkim te perforcimeve, Inter qe tani mendon per sezonin e ardhshem.

Te shumte emrat ne listen e njerzve te merkatos zikalter, mesfusha eshte reparti nen vezhgim. Enderra mbetet Yaya Toure, por Inter punon edhe per … Read More

SKY – Ausilio ne Angli per Lucas Leiva. Shifrat dhe detajet…

22/01/2015, 21:16 |

Jo vetem Osvaldo. Ausilio eshte ne Angli edhe per mesfushorin: qe duhet te perforcoj skuadren e Mancinit.

Luca Marchetti per Sky Sport raporton se tratativa per Lucas Leiva nuk eshte e lehte, sigurisht, por Liverpool ka fiksuar shifren per … Read More

Ne Itali te gjithe ne nje mendje: Lucas Leiva deshiron vetem Interin!

22/01/2015, 17:51 |

PEDULLA – LUCAS LEIVA KA ZGJEDHUR INTERIN: DO TE JETE ZIKALTER. 

“Tashme luan, titullar i palevizshem. Por eshte e qarte, Lucas Leiva nuk eshte i kenaqur nga situata e tij aktuale, mbase sepse e di qe … Read More

Gazzetta – Sa shume emra per mesfushen: Mancini shfleton listen…

10/01/2015, 10:55 |

Merr forme valsi i mesfushoreve tek Inter. Shume emra qe mund te plotesojne medianon zikalter.

I pari ne liste mbetet Lucas Leiva, mbi te cilin Rodgers po ngrit nje mur te pakalueshem. Me i bute pozicioni i … Read More

Sky: Te rejat mbi Shaqiri, Lucas Leiva vazhdojne, Kovacic,Icardi & M’Vila….

04/01/2015, 13:58 |

Icardi eshte ne bisedime per rinovimin e kontrates me Interin, por pa nenshkruar eshte i mundshem transferi i tij ne Qershor, te pakten jo tani ne Janar raporton Sky. Tjera bisedime po behen edhe me Kovacic qe eshte … Read More

Gazzetta – Kapitulli mesfushe, liste emrash per Ausilion

04/01/2015, 11:49 |

Pasi eshte vendosur ne kasaforte Podolski, dhe eshte siguruar aprovimi i Shaqirit, merkatoja e Interit nuk ndalet. Vazhdon te jete aktive ceshtja e mesfushes, ku Piero Ausilio po vazhdon te punoje. Boshnjaku Susic mund te vije menjehere nga … Read More

Inter, nga Diarra tek Lucas Leiva: permbledhja per mesfushen…

03/01/2015, 1:06 |

Podolski, sulmi por jo vetem. Inter synon te perforcoj edhe mesfushen, dhe shenjestron Diarran.

Lassana, ish-lojtari i Real Madrid dhe Spartak. Eshte ai, qe nuk luante shume ne Rusi dhe ka … Read More

Sportmediaset – Inter flet me nje agjent te FIFA per Januzaj. Sa i perket Salah, Cerci dhe medianon…

16/12/2014, 19:56 |

Flitet per merkaton ne studiot e Sportmediaset dhe natyrisht edhe per ate te Inter. Gjithcka nis nga fjalet e Mancinit, qe pas ndeshjes me Veronen ka qene i qarte: nevojiten sulmues krahu, dhe te vetdijshem per limitet e … Read More