Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

lyon

Merkato, Inter – Emer i ri nga Franca. Pelqehet shume nga zikalterit mesfushori i Lyon!

20/03/2018, 12:42 |

Pasi eshte siguruar Lautaro Martinez dhe pasi jane vene duart mbo Stefan De Vrij dhe Kwadwo Asamoah me parameter zero, Inter eshte perqendruar tek mesfusha e vitit te ardhshem

Sipas Corriere dello Sport, zikalterit po shikojne ne Itali por ne … Read More

CdS – Lacazette dhe Fekir nën vëzhgim. Në Francë është edhe…

26/03/2015, 11:35 |

Me Podolskin i cili nuk është një zgjidhje e sigurt (në huazim të thjeshtë nga Arsenali), Interi po shikon për profilin e duhur për repartin e sulmit. Sipas Corriere dello Sport, qëllimet e klubit zikaltër gjenden në Francë, … Read More