Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Malago

Presidenti i Federates: “Milani i tha jo Interit, nuk deshiron ti ktheje parate tifozeve sepse…”

27/03/2018, 14:54 |

Drejtuesi i Federates, Giovanni Malago, komisari i jashtezakonshem i Lega Serie A, ka komentuar mbi polemikat e derbit. 

Ai e ka nisur intervisten e tij me daten e rekuperimit te ndeshjes.

Ja fjalet e Malago:

“Per derbin e Milanos kishte … Read More

Kur do te luhet Milan-Inter? Presidenti Malago: “Derby eshte nje ceshtje qe nuk ka zgjidhje…”

07/03/2018, 13:27 |

Nuk ka ender nje date te sigurt per rekuperimin e derbyt Milan-Inter. Kete gje e ka konfirmuar vete drejtuesi i Lega Calcio gjate mbremjes se djeshme. 

“Nese Milani do te shkoje ne finalen e Europa League dhe Juventusi ne finalen … Read More