Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

malcom

Merkato, Eder ne Kine mund te zhbllokoj dy operacione: detajet. Icardi, pas 15 korrikut…

12/07/2018, 0:10 |

Inter tashme ka definuar operacionin Eder duke e shitur ate Jingsu.

Lojtari ka pranuar oferten e klubit tjeter ne pronesi te Suning dhe ne arkat zikalter do te derdhen 6 milione euro per italo-brazilianin.

Keto para, sic raporton Alfredo … Read More

Nese vjen Malcom, do te shitet nje lojtar: ja kush! Nderkohe Bordeaux vendos qe…

03/07/2018, 21:13 |

Pas disa ditesh me pune intensive, Interi ka marre nje pauze te vogel per te planifikuar strategjite e merkatos.

Strategji keto qe do te lejojne qe Luciano Spalletti te kete ne dispozicion copezat e fundit qe i mungojne per te … Read More

Valencia oferte per Malcom, Bordeaux jep ok: lojtari refuzon… do vetem Interin!

30/06/2018, 17:54 |

Eshte vetem Interi ne mendimet e Malcom.

Sulmuesi brazilian, qe dje nuk eshte paraqitur ne grumbullimin e Bordeaux per motive familjare (te pakten ky ka qene arsyetimi i tij), po pret lajme te mira per tratativen qe duhet ta dergoj … Read More

Di Marzio – Merkato, Interi nuk di te ndalet me: Politano shume afer! Malcom…

26/06/2018, 23:25 |

Matteo Politano eshte drejt transferimit te Inter.

Sulmuesi italian i Sassuolos duket se do te jete transferimi i radhes te zikalterit, te pakten keshtu raporton Sky Sport.

Kanali satelitor italian thote se tashme ka nje marreveshje baze me Sassuolon … Read More

Ausilio: “Perisic dhe Brozovic qendrojne. Do flasim per rinovimin me Icardin. Per Malcom ju them…”

25/06/2018, 21:50 |

Piero Ausilio ka folur sonte poshte zyrave te Interit pas nje dite intensive qe ka perfshire ardhjen e Nainggolan dhe takimin me Spallettin.

Drejtori sportiv zikalter eshte ndalur duke folur per gazetaret e pranishem aty. Keto jane temat per te … Read More

Premium Sport – Inter ne sulm per Malcom: ja formula dhe detajet!

23/06/2018, 19:54 |

Arrijne te reja sa i perket merkatos se Interit.

Te reja qe kane te bejne me brazilanin Malcom dhe qe vijne nga Premium Sport.

Keta te fundit thone se Interi ka vendosur te provoj sulmin per Malcom pasi qe … Read More

fcinternews.it – Inter-Malcom, jemi afer! Zikalterit duan te mbyllin tani operacionin sepse…

22/06/2018, 23:27 |

Lajmin e SportItalia per Malcom ne keto minuta e konfirmon edhe fcinternews.it.

Portali zikalter thote se Interit deshiron te shpejtoj gjithcka per te arritur te sulmuesi i krahut te djathte te Bordeaux.

Dhe sipas raportimeve te fcinternews.it tashme jemi … Read More

SportItalia vjen me bomben e mbremjes: Interi po mbyll per Malcom! Ne javen e ardhshme…

22/06/2018, 22:56 |

Interi po mbyll per Malcom.

Ky eshte lajmi i fundit dhe mjaft i rendesishem qe vjen nga SportItalia, me televizionin sportiv italian qe e jep Malcom si afer Interit.

Ne javen e fundit eshte thene se Bordeaux i ka … Read More

Dalbert qendron te Interi dhe ne krahun e djathte vjen nje mbrojtes. Malcom e Suso…

21/06/2018, 22:48 |

Ne diten e sotme ka pasur takime te shumta per Piero Ausilion ne zyrat e Interit.

Sic raporton fcinternews.it, sa i perket mbrojtesve te krahut eshte per t’u theksuar lajmi qe Dalbert Henrique do te konfirmohet edhe per sezonin e … Read More

Pastorello ne zyrat e Interit: dy oferta per Candreva. Malcom, Politano dhe Nagatomo…

21/06/2018, 19:35 |

Federico Pastorello ne zyrat e Interit eshte gjithmone burim i te rejave te rendesishme.

Agjenti italian (qe po negocion ne disa fronte me klubin zikalter) eshte paraqitur ne zyrat e klubit per te diskutuar rreth tre situatave qe e shohin … Read More

fcinternews.it – Inter-Sassuolo, takim i ri per Politano: cash+lojtare per sprintin final!

20/06/2018, 22:48 |

Takim i ri gjate dites mes Interit dhe Sassuolos per Matteo Politano.

Ky takim, sic raporton fcinternws.it, ka sherbyer per te definuar kalimin e lojtarit tek zikalter me klubet qe po shkojne drejt nje marreveshje.

Emilianet sipas informacioneve te … Read More

Malcom, konfirmime nga Bordeaux. Vecino rinovon, sondazh per Zappacosta. Neser oferte zyrtare per…

20/06/2018, 0:36 |

Radja Nainggolan tashme eshte shume afer, nje perforcim per mesfushen e Inter.

Por zikalterit nuk mjaftohen me kaq dhe jane edhe ne kerkim te nje sulmuesi krahu, objektivi kryesor eshte Malcom.

Bordeaux ka konfirmuar se eshte e hapur per … Read More

La Repubblica – Malcom afrohet drejt Interit, formula huazim me te drejte blerje. Tani duhet…

16/06/2018, 19:57 |

Malcom po afrohet drejt Interit.

Tani kete lajm e konfirmon e La Repubblica, qe sipas edicionit online te saj thote se tani Bordeaux eshte e prirur te pranoj edhe huazimin.

Do te jete nje huazim me te drejte blerje … Read More

Sky – Malcom+Nainggolan te Inter, kush tha qe nuk eshte e mundur? Per momentin…

16/06/2018, 19:06 |

Te shiten lojtar per te barazuar bilancin 2018.

Ky eshte prioriteti i drejtorit sportiv Piero Ausilio per 30 qershorin.

Por Ausilio nuk harron edhe merkaton ne hyrje, perkundrazi mund te bej dy goditje te medha: Radja Nainggolan dhe Malcom.

Sic raporton Sky … Read More