Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

malcom

Inter-Bordeaux, hapa perpara per Malcom. Francezet tani te prirur per te pranuar huazimin: detajet

15/06/2018, 23:31 |

Po vazhdohet te punohet, me nje optimizem qe gjithmone rritet.

Tratativa mes Inter dhe Bordeaux per te sjellur Malcom ne Milano eshte gati qe te behet e gjalle.

Sic raporton Gianluca Di Marzio te Sky Sport, nga ndermjetesuesit kane … Read More

Inter vrapon ne krahe: transferimi i Malcom nuk perjashton ardhjen e Politano!

09/06/2018, 15:49 |

Malcom dhe Politano se bashku te Interi?

Eshte e mundshme. Sic raporton Sy Sport, klubi zikalter nuk e perjashton mundesine qe ne krahet e sulmit te kete nje goditje te dyfishte.

Per sulmuesin e Sassuolos eshte i forte interesimi … Read More

SSD – Malcom, ja oferta e Interit me 10 milione euro bonuse. Agjentet jane ne Milano dhe…

06/06/2018, 18:34 |

Te reja edhe nga Gjermania rreth tratatives Malcom.

Sky Sport Deutschland raporton se Interi ka porpozuar nje oferte prej 40 milione euro plus 10 milione euro bonuse per Malcom, ne menyre qe te bind Bordeaux qe te heq dore nga … Read More

SportItalia – Inter-Malcom, zikalterit ofrojne ne pjate edhe Biabiany. Bordeaux…

06/06/2018, 0:27 |

Malcom tashme ka zgjedhur, te pakten sipas Sky Sport, qe te transferohet te Interi.

Takimi qe eshte zhvilluar dje mes Interit, Bordeaux dhe agjenteve te lojtarit duket se ka pasur frytet e tij, me kerkesen e klubit francez qe eshte … Read More

Sky – Malcom ka zgjedhur: deshiron Interin! Tani mbetet qe te formulohet oferta per…

05/06/2018, 23:29 |

Malcom ka zgjedhur dhe deshiron Interin.

Lojtari eshte i bindur per destinacionin zikalter duke e konsideruar ate si te duhurin per rritjen e tij dhe ka shprehur preferencen e tij per Interin.

Takimi i djeshem ka qene pozitiv, me … Read More

Inter-Malcom, konfirmime nga Brazili. PSG nuk eshte ne gare dhe….

05/06/2018, 16:26 |

Arrijne konfirmime edhe nga Brazili per interesimin e Inter per Malcom.

Sic raporton FOX Sports nga Brazili, interesimi i Interit eshte real dhe sipas disa personave te afert me lojtarin kane zbuluar se ka pasur nje takim ne Bordeaux.

Read More

Gola, asiste, fantazi dhe dribilme. Inter, ja kush eshte Malcom (VIDEO)

05/06/2018, 0:44 |

Ne ditet e kaluara flitej thjesht per nje interesim me lajme qe nga Franca e deri ne Itali, kurse sot gjerat jane me serioze.

Fjala eshte per Malcom, sulmuesin e Bordeaux per te cilin Interi eshte i interesuar dhe synon ta … Read More

Sky – Malcom, Interi e ka seriozisht: takim ne Milano me agjentet dhe presidentin e Bordeaux

04/06/2018, 23:33 |

Ndizet merkato ne shtepine e Inter.

Sic raporton Sky Sport sonte, klubi zikalter eshte futur ne gare shume seriozisht per Malcom, sulmues brazilian te Bordeaux.

Sot gjate dites ishte raportuar per nje takim me Interit dhe Bordeaux ndersa tani … Read More

Sky konfirmon interesimin per Malcom. Zikalterit nuk pergenjeshtrojne asgje dhe…

02/06/2018, 19:58 |

Disa minuta me heret ju raportuam per interesimin e Interit per Malcom.

Nje lajm qe vinte nga Franca tregonte se klubi zikalter eshte i interesuar per sulmuesin e Bordeaux dhe se nje oferte mund te formulohet ne javet e ardhshme.

Read More

Ne France – Inter pas Malcom: pritet nje oferte ne javet e ardhshme?

02/06/2018, 18:49 |

Inter mund te kthehet ne gjurmet e brazilianit Malcom.

Sulmuesi i Bordeaux ka nje kontrate e cila i skadon ne qershorin e 2021 dhe sipas informacioneve te Sud-Ouest, agjentet e lojtarit jane duke punuar qe te sistemojne klientin e tyre.

Read More