Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

mammana

Ne mbrojtje do te kete revolucion: Jashte Murillo dhe Ranocchia. Ja kush do te vije…

09/06/2016, 8:05 |

Brenda dhe jashte. Kryefjala, ne shtepine Inter, per momentin eshte te shtitet qe te perfitohen te ardhura per tu justifikuar tek FPF per blerjet e veres qe do te behen.

Reparti i mbrojtjes eshte ai … Read More

Vemendja ne shtepine e River: Inter ne presing per Mammana, eshte konkurrenca e Atletico Madrid. Klubi argjentinas…

05/05/2015, 22:01 |

Vemendja ne Argjentine per Interin e ri te Roberto Mancini, ne shenjester nje i ri me perspektive ne pronesi te River Plate.

Sic zbulon Gazzetta TV, zikalterit jane ne presing per Emanuel Mammana, talent i klasit ’96 … Read More