Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Manaj

TMW – Inter, shume e interesuar per talentin Shqiptar te Cremoneses. Djaloshi i talentuar kerkohet…

19/11/2014, 21:53 |

Sulmuesi 17-vjeçar i kombëtares u19 të Shqipërisë, Rey Manaj, ka rënë në sytë e drejtuesve të dy prej ekipeve më të mëdha në Europë, Interit dhe Manchester United, por dhe Palermo kërkon të bëjë konkurrencë. Kjo është ajo … Read More